MÜSİAD BÖLGESEL TİCARET TOPLANTISI - Ankara Sanayi Odası

MÜSİAD BÖLGESEL TİCARET TOPLANTISI

İşareti : 05/5000-31
İrtibat : dim@aso.org.tr
İlgili Kişi: Ayşe Arzu TEYMUROĞLU (arzu.teymuroglu@aso.org.tr)

Sayın Üyemiz,

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Sektör Kurullarından alınan yazıda, MÜSİAD’ın 25 yılı aşkın bir süredir bünyesinde bulunan farklı alan ve iş kollarına hitap eden komisyonlar ve sektör kurullarıyla çalışmalarını sürdürdüğü ifade edilmektedir. Ayrıca, ülke ekonomisine katkı sağlamak ve üyelerine sektörel hizmet vermek amacıyla oluşturulan Sektör Kurulları Komisyonu tarafından üyeler arası ticari ilişkilerin gelişmesi, üyelerin ticari hacimlerinin artması ve yeni iş bağlantıları yapılması amacıyla Bölgesel Ticaret Toplantıları organize edildiği belirtilmektedir.

Yazıda, gerçekleştirilen Bölgesel Ticaret Toplantıları sayesinde bölge ekonomisine katkı ve canlılık getirildiği gibi toplantı kapsamında gerçekleştirilen firma tanıtımları, ikili işbirliği görüşmeleri (B2B) ve yurt dışından gelen alım heyetleriyle de üyelerin fiili iş bağlantıları yapmasının sağlandığı ifade edilmektedir.

Bu kapsamda, 13 Ocak 2018 tarihinde Kaya İzmir Termal ve Kongre Merkezi 150 stant ve 3500m2 alanda bölgede yer alan şehirlerden, MÜSİAD üyelerinin ve üye olmayan iş adamlarının katılımı ile gerçekleştirecekleri Bölgesel Ticaret Toplantısı’nın daha etkili ve daha verimli olması için bölgede alım yapan kamu kurum, kuruluş ve iştiraklerinin satın almacılarının da Toplantıya katılımları arzu edilmektedir.

Konuya ilişkin detaylı bilginin sektorkurullari@musiad.org.tr e-posta adresinden veya (212) 395 00 00 numaralı telefondan temin edilebileceği hususunu bilgilerinize sunarız.

Saygılarımızla,
Ankara Sanayi Odası