Mükemmelikte Kararlılık Belgesi - Ankara Sanayi Odası

Mükemmelikte Kararlılık Belgesi

    7 Aralık 2011

 
 
 
 
Tarihi   : 07.12.2011
İşareti  : 3/5000
5590 
 
Sayın Üyemiz,
 
Odamız Ulusal Kalite Hareketi(UKH)  çalışmaları, Türkiye Kalite Derneği (KalDer) Ankara Şubesi ile Ulusal Kalite Hareketi İyi Niyet Bildirgesi protokolü gereğince yürütülmektedir.
UKH çalışmaları çerçevesinde Odamız, 1.yıl itibariyle hedeflenen Mükemmelikte Kararlılık aşaması için başarılı bulunarak Mükemmelikte Kararlılık belgesi almaya hak kazanmış ve 29-30 Kasım 2011 tarihlerinde gerçekleştirilen Kalite Kongresi’nde Odamızı temsilen Yönetim Kurulu Başkanımız Sn. Nurettin ÖZDEBİR belgeyi EFQM yönetimi adına KalDer yetkililerinden almıştır.
 
Odamız tarafından 2.yıl itibariyle Mükemmellikte Yetkinlik aşamasına ve 3.yıl itibariyle ise Ulusal Kalite Ödülü’ne hazır duruma gelinmesi hedeflenmekte ve öngörülmektedir.
 
Odamızın hizmetlerinin geliştirilmesi ve iyileştirilmesi adına önemli bir adım olan “Mükemmellikte Kararlılık” aşamasının bir anlamda taçlandırılması anlamına da gelen belge gururumuzu siz değerli üyelerimizle paylaşmanın sevinci ile Odamıza vermiş olduğunuz katkılar için teşekkür eder, çalışmalarınızda başarılar dileriz.
 
Saygılarımızla,
Ankara Sanayi Odası