Milletlerarası Ticaret Odası 8. Dünya Odalar Kongresi - Ankara Sanayi Odası

Milletlerarası Ticaret Odası 8. Dünya Odalar Kongresi

Tarih: 27.02.2013
İşareti: 05/5000-642
 
 
Sayın Üyemiz,
 
Milletlerarası Ticaret Odası (ICC)’den alınan bir yazıda, Odaları şemsiyesi altında faaliyet gösteren ve global anlamda Odaların temsilciliğini Üstlenen Dünya Odalar Federasyonu (WCF), dünyanın farklı bölgelerinde iki senede bir düzenlediği Kongrelerinde iş dünyasını, Odaları, bürokratları ve akademisyenleri ortak bir platformda buluşturacağı bildirilmektedir.
 
Dünya Odalar Kongresi’nin sekizincisi “Herkes için Fırsat” ana temasıyla, 22-25 Nisan 2013 tarihlerinde, Doha’da, Katar Ticaret ve Sanayi Odası ev sahipliğinde gerçekleştirileceği iletilmektedir. Kongre kapsamında ayrıca bir fuar düzenleneceği ve bu fuarda dünyanın önde gelen kuruluşları ile firmaları tanıtım yapma fırsatı bulabileceği vurgulanmaktadır.
 
Bununla birlikte, yine Kongre esnasında, seminer ve ikili görüşmeleri içeren bir iş programı gerçekleştirileceği, Dünya Odalar Yarışması’nın yine Kongre ile eş zamanlı olarak düzenleneceği belirtilmektedir.
 
Uluslararası forum niteliğini taşıyan Kongre’de Odalar’ın, birbirlerine deneyimlerini, geliştirmiş oldukları bilgi ağlarını ve projelerini, yeni uygulamalarını aktararak üyelerine daha iyi hizmet verebilmenin yollarını arayacakları iletilmektedir.
 
Sekizinci Dünya Odalar Kongresine katılmak isteyen üyelerimiz, Kongre başvuru formuna ve diğer detaylı bilgilere http://www.worldchamberscongress.com/ web sayfasından ulaşabilirler. Söz konusu Kongre’ye Milletlerarası Ticaret Odası Komitesi tarafından bir heyet ile iştirak edilecek olup, dileyen Odaların ücret karşılığında anılan heyetle Kongre’ye katılması mümkündür
 
ICC Türkiye Milli Komitesi
Dumlupınar Bulvan No: 252 (Eskişehir Yolu 9. Km.) 06530 ANKARA
Tel: (0.312) 219 42 54-55-56-57 • Fax: (0.312) 219 42 58
E-posta: ıcc-tr@tobb.org.tr
 
Bilgilerinize sunarız.    
 
Saygılarımızla
Ankara Sanayi Odası