Mersin Lojistik ve Transport Fuarı - Ankara Sanayi Odası

Mersin Lojistik ve Transport Fuarı

Tarihi     : 25.09.2008
İşareti    : 5/5000 – 3943
Yanıt      : dim@aso.org.tr

Sayın Üyemiz;

Forza Fuarcılık ve Organizasyon Hizmetleri A.Ş.’den alınan bir yazıda, Forza Fuarcılık A.Ş. ve Mersin Ticaret ve Sanayi Odası işbirliği ile 14-17 Ekim 2008 tarihleri arasında Yenişehir Belediyesi Fuar Alanı’nda “Mersin Lojistik ve Transport Fuarı” nın organize edileceği belirtilmektedir.

Fuarda, kara taşımacılığı, deniz taşımacılığı, hava taşımacılığı, lojistik, indirme ve bindirme ekipmanları, gümrükleme, ticari araçlar, kamyon, treyler, raf ve depolama sistemleri, forklift, transpalet, trafik ekipmanları, liman işletmeleri, tanker, danışmanlık şirketleri, yazılım- donanım sağlayıcılar, sigorta şirketleri, finans-leasing kuruluşları ile araç takip sistemleri ürünlerinin sergileneceği ifade edilmektedir.

Yeterli başvuru olduğu takdirde, fuarın günübirlik ziyaretini teminen Forza Fuarcılık A.Ş. tarafından Odamız Hizmet Binası önünden Mersin’e günübirlik, ücretsiz otobüs tahsis edilecektir. Söz konusu geziye katılmak isteyen üyelerimizin aşağıda yer alan katılım formunu doldurarak  en geç 7 Ekim 2008 Salı gününe kadar Odamızın Dış İlişkiler ve İş Geliştime Müdürlüğü’ne (E-mail: merve.seneren@aso.org .tr, Faks: 0312 417 52 05, Tel: 0312 417 12 00) iletmeleri hususunu bilgilerinize sunarız.

Saygılarımızla,

Ankara Sanayi Odası