MATCH4INDUSTRY İKİLİ İŞ GÖRÜŞMELERİ ETKİNLİĞİ - Ankara Sanayi Odası

MATCH4INDUSTRY İKİLİ İŞ GÖRÜŞMELERİ ETKİNLİĞİ

İşareti : 05/5000-2020
İrtibat : dim@aso.org.tr

Sayın Üyemiz,


Avrupa İşletmeler Ağı kapsamında Doğu Marmara ABİGEM ve Kocaeli Sanayi Odası işbirliğinde 2-3 Kasım 2017 tarihlerinde Match4Industry İkili İş Görüşmeleri etkinliği SANTEK Fuarı Kocaeli’nde düzenlenecektir.

Avrupa ülkeleri başta olmak üzere dünyanın çeşitli ülkelerinden firmalar ile Türk firmalarını buluşturacak etkinlikte; Otomotiv Yan Sanayi, Makina ve Metal, Plastik ve Kauçuk, Lastik, Kimya (oto boya bakım ürünleri) Yapı ve Yapı Materyalleri, Enerji, Çevre, Elektrik-Elektronik, Bilişim ve İletişim Teknolojileri sektörleri öne çıkmaktadır.

Etkinliğe katılacak üyelerimiz; firma profillerinin online sistemde yayınlanması, ikili iş görüşmeleri organizasyonu, İngilizce-Türkçe tercümanlık hizmeti, öğlen yemeği ve çay-kahve ikramından ücretsiz yararlanabileceklerdir.

Etkinliğe katılmak isteyen üyelerimizin http://www.b2fair.com/m4i2017 adresindeki “Registration” bölümünden kayıtlarını gerçekleştirmeleri ve Odamız Araştırma ve Yönlendirme Müdürlüğü (dim@aso.org.tr Tel: 0312 417 1200-1208) ile iletişime geçmeleri rica olunur. Ayrıca etkinliğe katılan yerli ve yabancı firmalara yine aynı adreste ye alan “Catalogue” bölümünden ulaşabilirsiniz. Bilgilerinize sunarız.


Saygılarımızla,
Ankara Sanayi Odası

Ek :Match4Industry_TR (2 sayfa)