MALEZYA YATIRIM VE İŞ FIRSATLARI TOPLANTISI - Ankara Sanayi Odası

MALEZYA YATIRIM VE İŞ FIRSATLARI TOPLANTISI

İşareti : 05/5000-367
İrtibat : dim@aso.org.tr
Sayın Üyemiz,

Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu’ndan (DEİK) alınan bir yazıda, Ankara Ticaret Odası (ATO), DEİK, MÜSİAD ve Ankara Platformu işbirliğinde 22 Şubat 2017, Çarşamba günü, 15:00-18:30 saatleri arasında Ankara Ticaret Odası’nda Malezya Yatırım ve İş Fırsatları konulu bir toplantının düzenleneceği bildirilmektedir.

Yazıda devamla, söz konusu etkinliğin, Malezya Ankara Büyükelçiliği himayelerinde, T.C. Ekonomi Bakanlığı, T.C. Dışişleri Bakanlığı, DEİK, TMB, ATO, ASO, MÜSİAD, Ankara Platformu, Malezya Dış Ticaret Geliştirme Kurumu (MATRADE) ve Malezya Yatırım Geliştirme Otoritesi’nin (MIDA) katılımları ile gerçekleşeceği belirtilmektedir. Toplantıda, alanında uzman kişilerin yapacağı özel konuşmalar ve sunumlarda Malezya-Türkiye ekonomik ilişkileri, yatırım fırsatları, ticaret hacimlerinin arttırılmasına ilişkin ülkeler arası ihracat ve ithalat fırsatları ve Malezya ile ticarette dikkat edilmesi gereken hususlar konularına yer verileceği ifade edilmektedir.

Ekte programı sunulan toplantıya katılım için en geç 20 Şubat 2017, Pazartesi günü mesai saati bitimine kadar emirzaloglu@deik.org.tr e-posta adresine kayıt yaptırılması gerektiği hususunu bilgilerinize sunarız.

Saygılarımızla,
Ankara Sanayi Odası

Ek: Program