Malezya İş Gezisi - Ankara Sanayi Odası

Malezya İş Gezisi

    4 Nisan 2016
Tarih:04.04.2016
İşareti: 05/ 5000-789
İrtibat: dim@aso.org.tr 
 
Sayın Üyemiz, 
 
Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı’ndan (KOSGEB) alınan bir yazıda, 16-20 Mayıs 2016 tarihleri arasında KOSGEB Yurt Dışı İş Gezisi desteği kapsamında Malezya’ya iş gezisi düzenleneceği bildirilmektedir.
 
Yazıda devamla Malezya iş seyahati kapsamında, SMIDEX Fuarı’na ziyaretçi olarak katılım sağlanacak, rehberlik, ikili iş görüşmeleri ve iş danışma hizmetleri gerçekleştirilecektir. Ayrıca, öncelik verilen sektörler makine, elektrik elektronik, kimya, petrokimya, taşıma ekipmanları, mühendislik destek hizmetleri, kalibrasyon test hizmetleri, paketleme hizmetleri, yazılım geliştirme, pazar araştırma, çevre yönetim hizmetleri, lojistik, dağıtımlı ticaret, uzmanlaşmış teknik destek hizmetleri olarak belirtilmektedir.
 
Söz konusu organizasyon giderlerinin maksimum 2000 TL’ye kadar olan kısmı KOSGEB tarafından destek kapsamına alınacak olup iki kişilik odada kalınması durumunda katılım payı yaklaşık olarak 1.250 USD, tek kişilik odada kalınması durumunda ise katılım payı yaklaşık olarak 1.500 USD olarak belirlenmiştir.
 
Bahse konu fuara ilişkin daha detaylı bilgi edinmek isteyen üyelerimizin, KOSGEB Siteler Müdürlüğü Kobi Uzmanı Ertuğrul NAZLI (ertugrul.nazli@kosgeb.gov.tr) veya KOSGEB ASO Temsilcisi Kobi Uzmanı Ayşegül ÇELİK ( aysegul.celik@kosgeb.gov.tr ) ile ivedilikle iletişime geçmeleri hususunu bilgilerinize sunarız.
 
Saygılarımızla,
Ankara Sanayi Odası