Macaristan Cumhurbaşkanı’nın Türkiye Ziyareti vesilesiyle Türk-Macar İş Forumu Hk. - Ankara Sanayi Odası

Macaristan Cumhurbaşkanı’nın Türkiye Ziyareti vesilesiyle Türk-Macar İş Forumu Hk.

Tarihi     : 28.10.2011
İşareti    : 05/5000-3306
Yanıt      : dim@aso.org.tr  
 
Sayın Üyemiz, 
 
Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu’ndan alınan bir yazıda, Macaristan Cumhurbaşkanı Pal Schmitt ve beraberindeki işadamları heyetinin Türkiye’ye resmi ziyareti vesilesiyle 17 Kasım 2011 Perşembe günü İstanbul Hilton Hotel / Harbiye’de Türk-Macar İş Forumu’nun düzenleneceği bildirilmektedir.  Bahse konu olan forum kapsamında konuk Cumhurbaşkanı Schmitt ve TOBB/DEİK Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun her iki ülkenin iş dünyası temsilcilerine hitapta bulması öngörülmekte olup, toplantı taslak programı ekte sunulmaktadır.

Söz konusu forum kapsamında ilaç imalatı, enerji, IT, ICT, yenilenebilir enerji, çevre teknolojileri ve müteahhitlik sektörlerinde faaliyet gösteren önemli Macar firmalarıyla ikili görüşmeler gerçekleştirilecek olup,  konuk heyet listesi ekte sunulmaktadır.
 
İki ülke arasındaki ticaret ve iş ilişkileri açısından önem arz eden toplantıya katılmayı isteyen üyelerimizin ekte yer alan başvuru formunu eksiksiz doldurarak en geç 14 Kasım 2011 Pazartesi günü mesai bitimine kadar DEİK’e (Dilek Tuna; dtuna@deik.org.tr, faks: 0212 339 5065) iletmeleri gerekmektedir.
 
Bilgilerinize sunarız.
 
Saygılarımızla,
Ankara Sanayi Odası