LOS ANGELES Ulusal Havacılık Doğrudan Yatırım Fuarı - Ankara Sanayi Odası

LOS ANGELES Ulusal Havacılık Doğrudan Yatırım Fuarı

Tarih: 04.08.2015
İşareti: 05/5000-1778
İrtibat:dim@aso.org.tr
 
Sayın Üyemiz,
 
Amerikan Ticaret Ataşeliği’nden alınan bir yazıda, 2015 Mart ayında ABD Başkanı Barack Obama, Başkan Yardımcısı John Kerry ve Ticaret Bakanı Penny Pritzker’in katılımıyla Select Usa Programı kapsamında “Select USA Yatırım Zirvesi” gerçekleştirilmiştir.
 
Select Usa Programı, yatırım fırsatları ve teşvikler konusunda yatırımcıları yerel ya da federal kaynaklarla buluşturmak, ABD’de yatırım yapmak isteyen ya da mevcut işlerini büyütmek isteyen iş sahiplerine işyeri açma ve genişletme sürecinde lojistik prosedürü anlatmak,  sektörde yer alan kuruluşlarla bağlantı kurarak bilgi sağlamak ve potansiyel ortakları bir araya getirmek gibi çeşitli hizmetler sunmaktadır.
 
Bahsi geçen zirveyi takiben, ABD’deki yatırım fırsatlarının daha iyi değerlendirilebilmesi adına sektörel odaklı bir “Select USA” etkinliği düzenlenecektir. Bu amaçla, Select USA ve Havacılık Derneği, Aerospace States Association (ASA) ortaklığıyla 26-28 Ekim 2015 tarihlerinde Los Angeles’ta Ulusal Havacılık Doğrudan Yatırım Fuarı’nın (National Aerospace FDI Exposition) düzenlenmesine karar verilmiştir. Select USA çerçevesinde, sektörel olarak ilk defa gerçekleşecek olan söz konusu fuara katılabilmek için http://www.aeroinvestmentexpo.com/. adresinden kayıt yaptırılması gerektiği hususunu bilgilerinize sunarız.
 
Bilgi için irtibat
Özge Ekşi
Tel: 0312 457 71 69
                                                                                                                        Saygılarımızla,
Ankara Sanayi Odası