LİTVANYA’daki İş Fırsatlarını Keşfet - Ankara Sanayi Odası

LİTVANYA’daki İş Fırsatlarını Keşfet

    7 Aralık 2015

Tarih: 07.12.2015
İşareti: 05/5000-2585
İrtibat:dim@aso.org.tr
 
Sayın Üyemiz,
 
Litvanya Cumhuriyeti Ankara Büyükelçiliği ve Odamız işbirliği ile 10 Aralık 2015 Perşembe günü 14:00-17:00 saatleri arasında Odamız Meclis Salonu’nda, “Litvanya Ülke Günleri” etkinliği düzenlenecektir.
 
Odamız üyelerinin uluslararası düzeyde iş yapma kabiliyetlerini arttırmalarına ve Litvanya’daki iş fırsatlarını keşfetmelerine imkan sağlamak amacıyla gerçekleştirilecek olan toplantıya, Litvanya Cumhuriyeti Ankara Büyükelçisi Sn. Audrius BRŪZGA, JSC Litvanya Demiryolları, Vilnus Gediminas Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Araştırma Merkezi ile Kaunas Teknoloji Üniversitesi Ulusal Açık Erişim ve AR-GE Merkezi yetkilileri katılacak olup, toplantı sonrasında bahsi geçen merkezlerin temsilcileri ile üyemiz firmalar arasında ikili iş görüşmeleri organize edilecektir.
 
Söz konusu merkezlerin ortak hedefi, firmaların inovasyon ihtiyaçlarını belirleyerek ortak projeler yürütülmesinde ve bilgi yoğun şirketler ile gelecek vaat eden şirketler arasında bağlantı kurarak başarılı iş projelerine dönüşecek fikirlerin teşvik edilmesinde rol almaktır.
  
Tercüme hizmetinin sunulacağı etkinliğe ait program ve katılımcılara ilişkin detayları içeren doküman ekte yer almakta olup, etkinliğe katılmak isteyen üyelerimizin katılım teyitlerini
9 Aralık 2015 mesai bitimine kadar Odamız Araştırma ve Yönlendirme Müdürlüğü’ne (Deniz TUTAŞ, Tel: 417 12 00-1221, E-mail: deniz.tutas@aso.org.tr) iletmeleri hususunu bilgilerinize sunarız.
 
 
Saygılarımızla,
Ankara Sanayi Odası