Libya Ticaret, Müteahhitlik ve Müşavirlik Heyeti Programı - Ankara Sanayi Odası

Libya Ticaret, Müteahhitlik ve Müşavirlik Heyeti Programı

Tarihi     : 13.11.2009
İşareti    : 5/5000 – 3942
Yanıt      : dim@aso.org.tr 
 
 
 
Sayın Üyemiz,  
T.C. Başbakanlık Dış Ticaret Müsteşarlığı’ndan alınan bir yazıda, Başbakanımız Sn. Recep Tayip Erdoğan’ın 23 – 25 Kasım 2009 tarihlerinde Libya’ya gerçekleştireceği ziyaretle eşzamanlı olarak, Devlet Bakanı Sn. Zafer ÇAĞLAYAN’ın katılımlarıyla, Dış Ticaret Müsteşarlığı koordinatörlüğü, Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) organizasyonu ile İstanbul Maden ve Metal İhracatçı Birlikleri (İMMİB) Genel Sekreterliği tarafından, Libya’ya yönelik bir Ticaret, Müteahhitlik ve Müşavirlik Heyeti programı düzenleneceği belirtilmektedir. 
 
Söz konusu ticaret heyetine müteahhitlik, müşavirlik, inşaat malzemeleri, gıda ürünleri, motorlu taşıtlar ve parçaları, makina ve aksamları, elektronik ürünleri sektöründe faaliyet gösteren ve uluslararası standartlara uygun ürünleri imal ve ihraç eden firmaların katılabileceği ifade edilmektedir.
 
Ticaret heyeti Programı kapsamında, iki ülke üst düzey yetkililerinin katılımıyla düzenlenecek bir bilgilendirme seminerinin yanısıra, Türk ve Libya girişimcilerinin yanısıra ikili iş görüşmelerinin gerçekleştirileceği bildirilmektedir.
 
Libya Ticaret, Müteahhitlik ve Müşavirlik Heyetine katılmak isteyen üyelerimizin 17 Kasım 2009, Salı günü mesai bitimine kadar aşağıda irtibat bilgileri yer alan İstanbul Maden ve Metal İhracatçı Birlikleri (İMMİB) Genel Sekreterliği’ne başvurmaları gerekmektedir.
 
Bilgilerinize sunarız.
 
Saygılarımızla,
Ankara Sanayi Odası  
 
İlgili Kişi: Mehmet KERVANSARAY, Selçuk BAĞDATLI
 
E-Posta: kervankiranm@immib.org.tr; bagdatlis@immib.org.tr
 
Tel: 0212 454 00 77; 0212 454 09 79
 
Faks: 0212 454 03 93