Leningrad Oblastı Ticaret ve Sanayi Odası Ziyareti Duyurusu - Ankara Sanayi Odası

Leningrad Oblastı Ticaret ve Sanayi Odası Ziyareti Duyurusu

    2 Temmuz 2010

Tarihi   :  30.06.2010
İşareti    : 5/50-2176
Yanıt      : dim@aso.org.tr  
 
 
Sayın Üyemiz;
 
 
Odamız Başkanı Sayın Nurettin ÖZDEBİR ile Leningrad Oblastı Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Raşid İsmagilov arasında imzalanan işbirliği protokolü kapsamında, Leningrad Bölgesine 22-26 Eylül tarihleri arasında bir heyet gezisinin düzenlenmesi planlanmaktadır. Leningrad Oblastı, otomotiv ve yan sanayi,  gemi inşa sanayi, inşaat ve emlâk piyasası alanında yatırımlar için cazip fırsatlar sunmaktadır. Geziye katılacak üyelerimizle Rus İşadamları arasında ikili görüşme yapma imkanı sağlanacaktır. Söz konusu gezi için üç gecelik paket program 1500 Euro olarak tahmin edilmektedir. Katılım ücretine aşağıda belirtilen harcama kalemleri dahildir.
  
 
•      Türk Hava Yolları tarifeli seferleri ile Ankara – İstanbul – St Petersburg – İstanbul – Ankara arası ekonomi sınıfı uçuşlar
•      Seçilecek otelde gece konaklama- açık büfe sabah kahvaltıları -yerel restaurantlarda akşam yemekleri
•      Tüm transferler
•      St Petersburg şehir turu ve Türkçe rehberlik hizmetleri
•      Yurtdışı çıkış fonu
•      Havaalanı vergileri
•      Rusya Vizesi – grup vizesi; seyahat tarihinden en az 10 gün önce evraklar ve pasaportlar teslim edilmelidir. Aksi durumda EURO 70.00 fark uygulanmaktadır.
Söz konusu programa katılmak isteyen firmaların en geç 14 Temmuz 2010  Çarşamba gününe  kadar  isimlerini Odamız Dış İlişkiler ve İş Geliştirme Müdürlüğü’ne bildirmeleri (Faks: 0 . 312 . 4171271 , Tel: 0.312.417 12 00 /1209 ,   e-posta: dim@aso.org.tr) gerekmektedir.  Katılımcılar belirlendikten sonra detaylı program ve kesin ücret ayrıca üyelerimize bildirilecektir.
 
 
Saygılarımızla,
Ankara Sanayi Odası