Leningrad Bölgesi Vali Yardımcısı Ve Beraberindeki Heyet Ziyareti - Ankara Sanayi Odası

Leningrad Bölgesi Vali Yardımcısı Ve Beraberindeki Heyet Ziyareti

    28 Mayıs 2015

Tarih: 27.05.2015
İşareti: 05/5000-1281
İrtibat:dim@aso.org.tr
 
Sayın Üyemiz,
 
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden alınan bir yazıda, Leningrad Bölgesi Vali Yardımcısı Dmitriy Yalov ve beraberindeki heyetin ülkemize resmi bir ziyaret gerçekleştireceği iletilmektedir.
Ziyaret çerçevesinde, 2 Haziran 2015 Salı günü, 09.00-12.30 saatleri arasında, Ankara’da, TOBB Sosyal Tesisler 1-2-3 nolu salonlarında, Türk firmaları ile tanışma toplantısı gerçekleştirilecektir. Toplantı kapsamında, Vali Yardımcısı tarafından bölgeye ilişkin kapsayıcı bir sunum yapılacak olup, bölgedeki yatırım ve ticari olanaklar, avantajlar, işgücü ve teşviklere ilişkin bilgiler verilecektir. Rus tarafı özellikle, ilaç ve farmakoloji sanayi, otomotiv sanayi ve yedek parça, inşaat, yapı malzemeleri ve teknikleri, gemi inşası ile makine ve tarım makineleri sektörlerinde faaliyet gösteren firmalarla bir araya gelmek istemektedir.
Toplantıda Türkçe-Rusça simültane tercüme hizmeti sağlanacak olup, toplantı sırasında, firmalarımızın temsilcileri tarafından firmalarının kısa bir tanıtımı yapılabilecektir.
Ekte yer alan formun, eksiksiz bir şekilde doldurularak en geç 28 Mayıs 2015 Perşembe günü 17:00’ye kadar  TOBB’a (e-posta: kaan.gaffaroglu@tobb.org.tr) iletilmesi gerekmektedir.
Bilgilerinize sunarız.
Ek:
 
 
 
Saygılarımızla,
Ankara Sanayi Odası