Kurumsal Dönüşüm Farkındalık Günü - Ankara Sanayi Odası

Kurumsal Dönüşüm Farkındalık Günü

İşareti : 08/5000-515
İrtibat : ik@aso.org.tr
Sayın Üyemiz,


ERP Komitesi ve Kurumsal Dönüşüm Platformu tarafından “Kurumsal Dönüşüm Farkındalık Günü” 01 Mart 2017 Çarşamba günü 13:00 – 17:30 saatleri arasında Odamızda Zafer Çağlayan Meclis Salonunda gerçekleştirilecektir.


Kurumsal Kaynak Yönetimi (ERP), İş Zekası ve Karar Destek Sistemleri, Müşteri ilişkileri Yönetimi, Üretimden Veri Toplama ve Üretim Yönetimi Sistemlerinin sunduğu stratejik önem, kamu, gıda, otomotiv ve plastik sektörlerindeki proje örnekleri konusunda firmalarımızın farkındalığını artırmak amacıyla düzenlenecektir. Bu kapsamda, ERP, MES, CRM ve İş Zekası uygulamalarını kullanan firmalar ile aday firmalar için marka bağımsız bilgilendirme yapılması ve bu konuda var olan çalışmaların daha da geliştirilmesi hedeflenmektedir. ERP Komitesi ve Kurumsal Dönüşüm Platformu hakkında bilgihttp://www.erpcommittee.org/ adresinden temin edilebilmektedir.


Kamu, gıda, otomotiv ve plastik sektörlerinden deneyimli kurum temsilcilerinin, akademisyen ve yönetim danışmanı konuşmacıların katılacağı bahse konu etkinliğine katılmak isteyen üyelerimizin katılım teyitlerini https://goo.gl/X7cmwz adresinde yer alan link üzerinden yapmaları hususunu bilgilerinize sunarız.


Saygılarımızla,
Ankara Sanayi Odası