KONSORSİYUM 1. YENİ PAZAR GELİŞTİRME ÇALIŞMASI HK. - Ankara Sanayi Odası

KONSORSİYUM 1. YENİ PAZAR GELİŞTİRME ÇALIŞMASI HK.

Tarihi     : 08.10.2009
İşareti    : 5/5000- 3585
Yanıt      : dim@aso.org.tr  
 
 
Sayın Üyemiz,  
 
Konsorsiyum.net’ten alınan bir yazıda, Konya ilinin ve Türkiye’nin sanayisine destek olmak ve yeni kuruluşlarını tanıtmak amacıyla 31 Ekim – 1 Kasım tarihlerinde Konya Rixos Hotel’de Konsorsiyum.net tarafından 1. YENİ PAZAR GELİŞTİRME ÇALIŞMASI’nın düzenleneceği belirtilmektedir.
T.C. Sanayi ve Ticaret Bakanı, Dışişleri Bakanı ve Dış Ticaretten Sorumlu Devlet Bakanının da davetli olduğu söz konusu organizasyonun programı ekte yer almaktadır.
 
Organizasyona yurtdışından ve yurtiçinden firmaların katılacağı ve bu firmaların genel olarak sektörlerinin; SOĞUTMA VE ISITMA ODASI TEKNOLOJİSİ, PRO ARTI KLİMA ÜÇÜ BIR ARADA, BİNA YERDEN ISITMA -SOĞUTMA VE HAVALANDIRMA, ALMAN PENCERE VE KAPI TEKNOLOJİSİ, KONVEYOR BANT VE OTOMASYON SİSTEMLERİ, PHOTO VOLTAIK GUNEŞ ENERJİSİ SİSTEMLERİ, ENDÜSTRİYEL HİZMETLER , TURİZM ACENTA VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ, İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİMİ HİZMETLERİ, EV VE BAHÇE GEREÇLERİ olduğu ifade edilmektedir. 
 
Fuara yurt içi katılım bedelinin 300 TL olduğu, bu ücret karşılığında hem ziyaretçilere, hem de tüm üye ve anlaşmalı yurtiçi ve yurtdışı kurum, kuruluş ve organizasyonlara gönderilecek tüm katılımcıların bilgilerinin yer aldığı Türkçe, İngilizce ve Almanca kitapçıkların bastırılacağı bildirilmektedir.
 
Söz konusu fuara katılmak isteyen üyelerimizin aşağıda iletişim bilgileri yer alan Konsorsiyum.net ile iletişime geçmeleri gerekmektedir.
 
Bilgilerinize sunarız.
 
Saygılarımızla,
Ankara Sanayi Odası  
 
 
İLETİŞİM BİLGİLERİ:
 
Tel  : 0 332 233 13 00
Fax :0 332 233 13 14
Gsm:90 532 327 17 76