KOBİGEL TOPLANTILARININ İKİNCİSİ BAŞKENT OSB’DE GERÇEKLEŞTİRİLDİ

    27 Eylül 2017

Ankara Sanayi Odası ile Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB) tarafından düzenlenen “Üretim Ve İhracatta Teknoloji Seviyesi Yüksek, Katma Değerli Ürünlerin ve KOBİ’lerin Payının Arttırılması” konulu proje çağrısı toplantılarının ikincisi Başkent OSB’de gerçekleştirildi.

Toplantıya ASO Başkanı Nurettin Özdebir, KOSGEB Başkan Yardımcısı Ahmet Akdağ, Başkent OSB Başkanı Şadi Türk, KOSGEB ilçe müdürleri ve Ankara Sanayi Havzası olarak adlandırılan bölgede yer alan 3 OSB’den çok sayıda sanayici katıldı.

Toplantının açılışında konuşan ASO Başkanı Nurettin Özdebir, “KOSGEB’in imalat sanayi KOBİ’lerine yönelik yapmış olduğu çalışmaları takdirle karşılıyor, sanayicilerimizin KOSGEB desteklerinden faydalanmalarını umut ediyorum ”diye konuştu.

KOSGEB Başkan Yardımcısı Ahmet Akdağ ise proje çağrısı ile işletme başına 300 bin TL’ye kadar geri ödemesiz, 700 bin TL’ye kadar geri ödemeli olmak üzere toplam 1 milyon TL’ye kadar destek verildiğini ifade etti.

Açılış konuşmalarından sonra KOSGEB Sincan Müdürü Ahmet Koç katılımcılara projenin detayları hakkında bir sunum gerçekleştirdi.

1 2 3
4