Kimya Sanayi TOBB’DA Buluşuyor - Ankara Sanayi Odası

Kimya Sanayi TOBB’DA Buluşuyor

Tarih:14.01.2015 
İşareti: 05/5000-77
İrtibat:dim@aso.org.tr
 
Sayın Üyemiz,
 
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden (TOBB) alınan bir yazıda, TOBB ev sahipliğinde, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sn. Ender YORGANCILAR ve Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Sn. Ramazan YILDIRIM’ın  katılımlarıyla, 21/01/2015 tarihinde saat:14:00’te  “Kimya Sanayi TOBB’ da Buluşuyor” başlıklı kimya sektörünü ilgilendiren güncel gelişmelerin ve sorunlara yönelik önerilerin görüşüleceği, bir istişare toplantısının düzenleneceği iletilmektedir.
 
TOBB Türkiye Kimya Sanayi Meclisi’nin işbirliğinde gerçekleşecek ve aşağıda yer alan gündem konularının görüşülmesi planlanan organizasyona yetkili kamu kuramlarından ve sektörün tüm kesimlerinden üst düzey temsilcilerin katılacağı öngörülmektedir.
 
Söz konusu toplantıya Sanayi Odalarımızın ilgili Meslek Komite üyelerinin de katılımı beklenmektedir. Katılmak isteyen üyelerimizin katılım teyidi ile iletişim bilgilerini, en geç 19/01/2015 tarihine kadar TOBB’a e-posta yolu ile (memduha.yoruk@tobb.org.tr, Tel:0312 218 24 84)  iletmeleri gerekmektedir.
 
 Bilgilerinize sunarız.
 
Ek:
 
 
  Saygılarımızla,
Ankara Sanayi Odası