KEİ İş Konseyi’nin Düzenleyeceği Konferans - Ankara Sanayi Odası

KEİ İş Konseyi’nin Düzenleyeceği Konferans

Tarihi     : 14.09.2009
İşareti     : 5/5000 – 3371
Yanıt      : dim@aso.org.tr
  

Sayın Üyemiz,  

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğinden alınan bir yazıda, Dışişleri Bakanlığı’ndan alınan bir yazıya atfen, KEİ İş Konseyi’nin halihazırdaki KEİ Dönem Başkanı Azerbaycan’ın Dışişleri Bakanlığı ile işbirliği halinde, 7 Ekim 2009 tarihinde Bakü’de “Olive Tree and Olive Oil :Symbols of Prosperty and Culture in the Wider Black Sea Area” konulu bir konferansın düzenleneceği bildirilmektedir.

Karadeniz Ekonomik İşbirliği Örgütü(KEİ)’nün bağlı kuruluşu olan İstanbul’da kain KEİ İş Konseyi tarafından Dışişleri Bakanlığı’na iletilen konuya ilişkin mektup ekte verilmektedir.

Toplantıya KEİ’nin zeytinyağı üreticisi olan Türkiye,Arnavutluk,Azerbaycan ve Yunanistan ‘dan uzmanlar ve iş adamları konuşmacı olarak davet edilecektir. 6-9 Ekim 2009 tarihinde Bakü’de yapılacak olan “Caspian Agro-International Agriculture ,Food Processing and Packaging Exhibition” ile çakışacağı için daha çok ilgi çekeceği belirtilmektedir.

İlgili firmaların  KEİ İş Konseyi ile (e-posta:info@bsebusiness.org / tel:02122291114 / faks:02122290332) iletişime geçmeleri gerekmektedir.

Bilgilerinize sunarız.

Saygılarımızla,

Ankara Sanayi Odası