Kazakistan’daki İş Fırsatlarını Keşfet - Ankara Sanayi Odası

Kazakistan’daki İş Fırsatlarını Keşfet

Tarih: 01.04.2016
İşareti: 05/5000-675
İletişim: dim@aso.org.tr 
  
Sayın Üyemiz,
 
Kazakistan pazarını yakından tanımak, söz konusu pazardaki yatırım olanaklarına ilişkin detaylı bilgi edinmek ve Kazakistan’daki iş fırsatlarını keşfetmek amacıyla Odamız ve KOSGEB işbirliği ile Kazakistan’ın Çimkent ve Astana şehirlerine 26-30 Nisan 2016 tarihlerinde Ticaret Heyeti organize edilecektir.
 
Firmalara ihracat kapasitelerini artırma imkanı sunacak heyet kapsamında;
 
·Odamızla işbirliği içerisinde bulunan Türk – Kazak Organize Sanayi Bölgesi ziyareti gerçekleştirilecek olup katılımcı firmalara bahsi geçen bölgedeki yatırım fırsatları hakkında detaylı bilgi verilecek,
·Astana ve Çimkent’te ikili iş görüşmeleri ve firma ziyaretleri organize edilecek,
·29 Nisan 2016 tarihinde gerçekleştirilecek olan “International Investment Forum”a katılım sağlanacaktır.
 
Söz konusu heyet giderlerinin maksimum 2000 TL’ye kadar olan kısmı KOSGEB tarafından destek kapsamına alınacak olup katılım payı yaklaşık olarak 2050 USD’dir.
 
Katılım payına; iç hat uçuşları dahil uçak biletleri, 1gece Astana, 2 gece Çimkent’te oda+kahvaltı konaklama, firma ziyaretleri, iç transferler dahil olup ekstra harcamalar katılım payına dahil değildir.
 
Söz konusu heyete katılmak isteyen üyelerimizin, en geç 6 Nisan Çarşamba günü mesai bitimine kadar Odamız Araştırma ve Yönlendirme Müdürlüğü’ne ( Deniz TUTAŞ Tel: 0312 417 12 00/ 1221, dim@aso.org.tr) katılım teyitlerini iletmeleri hususunu bilgilerinize sunarız.
 
Saygılarımızla,
Ankara Sanayi Odası