KAZAKİSTAN Yatırım Heyeti - Ankara Sanayi Odası

KAZAKİSTAN Yatırım Heyeti

    23 Ekim 2014

Tarih: 23.10.2014 
İşareti: 05/5000-3107
 
Sayın Üyemiz,
 
T.C. Ekonomi Bakanlığı Serbest Bölgeler, Yurtdışı Yatırım ve Hizmetler Genel Müdürlüğü’nden alınan bir yazıda,  Bakan Yardımcımız Sayın Adnan YILDIRIM başkanlığında 19-21 Kasım 2014 tarihleri arasında Kazakistan’a bir yatırım heyeti organizasyonunun düzenleneceği iletilmektedir. Söz konusu programın Almatı şehrinde gerçekleştirileceği, organizasyon çerçevesinde Sayın Bakan Yardımcımız Kazakistan Yatırım ve Kalkınma Bakanı Aset İSEKEŞEV ile Ulusal Ekonomi Bakanı Yerbolat DOSSAYEV ile görüşme gerçekleştireceği belirtilmektedir.
 
Söz konusu program çerçevesinde Arnavutluk genelinde yatırım imkanları ve teşviklere ilişkin birinci elden görüşmeler ve temaslarda bulunulacağı, heyete Arnavutluk’taki yatırım olanaklarını yerinde görmek amacıyla ilgili firmalardan üst düzey katılım sağlanmasının beklendiği ifade edilmektedir.
 
Katılmak isteyen üyelerimizin katılım bilgilerini en geç 14 Kasım 2014 tarihine kadar ydyatirim@ekonomi.gov.tr e-posta adresi vasıtasıyla T.C. Ekonomi Bakanlığı’na iletmeleri hususunu bilgilerinize sunarız.
 
 
Bilgilerinize sunarız.
 
 Saygılarımızla,
Ankara Sanayi Odası