Kazadvancement Uluslararası Yatırım Forumu - Ankara Sanayi Odası

Kazadvancement Uluslararası Yatırım Forumu

    5 Aralık 2012

Tarihi  : 05.11.2012
İşareti : 05/5000-3653
İrtibat : dim@aso.org.tr 
 
Sayın Üyemiz,
 
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden alınan bir yazıda, Kazakistan Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme Birliği (Kazadvancement) tarafından, 14 Aralık 2012 tarihinde, Astana’da Radisson SAS Hotel’de, “Kazakistan’ın büyümesinde bir faktör olarak küçük ve orta ölçekli işletmelere yatırım” temalı Uluslararası Yatırım Forumu’nun düzenleneceği bildirilmektedir.
 
Söz konusu forumun hedefi, Kazakistan’daki küçük ve orta ölçekli işletmelerin temsilcileri için yeni fırsatlar oluşturma, yabancı yatırımcıların teşviki, girişimciler ile devlet yetkilileri arasındaki işbirliğini artırma ve Kazakistan’daki öncelikli faaliyet ve teknoloji alanlarının belirlenmesi olduğu ifade edilmektedir.
 
Forumun programı ve başvuru formu ekte yer almaktadır. Foruma katılım bedeli 500 ABD Doları olup, söz konusu bedelle Kazakistan’daki havaalanı transferleri, çay-kahve molası ile öğle ve akşam yemeklerine katılım, forumda dağıtılacak belgeler ve Astana şehir turu dâhil olduğu bildirilmektedir.
 
Foruma katılmak isteyen üyelerimiz ekte yer alan başvuru formunu, analvst.kazadv@gmail.com e-mail adresine iletmeleri gerekmektedir. Ayrıca, detaylı bilgi için, +7 71 72 78 75 76 ve +7 771 101 60 64 telefon numaralan (Bayan Aliya) ile irtibat kurulabileceği ifade edilmektedir.
 
Bilgilerinize sunarız.
 
Saygılarımızla,
Ankara Sanayi Odası