Kanada ICT Forumu Hk. - Ankara Sanayi Odası

Kanada ICT Forumu Hk.

    23 Eylül 2011

Tarihi     : 23.09.2011
İşareti    : 05/5000-2903
Yanıt      : dim@aso.org.tr  
Sayın Üyemiz, 
 
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden alınan bir yazıda, DEİK/Türk – Kanada İş Konseyi, Ontario ve Quebec Eyaleti ve DEİK Kurucu Kuruluşu Türkiye Bilişim Sanayicileri Derneği (TÜBİSAD) işbirliğiyle, 5 Ekim 2011 tarihinde Kanada Bilişim ve İletişim Teknolojileri (ICT) Forumu’nun, İstanbul TOBB Plaza’da gerçekleştirileceği bildirilmektedir.
 
Yazıda devamla, sektörün en önemli bilişim fuarlarından CEBIT Bilişim Fuarından bir gün önce düzenlenecek olan, Quebec ve Ontario eyaletlerinde faaliyet gösteren Bilişim Firmalarının kendilerini tanıtarak, Türk firmalarıyla ikili iş görüşmelerde bulunacağı Forum kapsamında, söz konusu sektörle ilgili olarak iki ülke arasındaki yatırım ve işbirliği fırsatlarının tartışılacağı belirtilmektedir.
 
Kanada Büyükelçisi Mark Bailey’in açılış konuşmacısı olarak yer alacağı Foruma, Kanada ile iş yapmakta olan ya da iş yapmayı arzu eden bilişim firmalarının katılımın yararlı olacağının düşünüldüğü belirtilmektedir. Söz konusu forumun taslak program ve katılım formu ekte yer almaktadır.
 
Bilgilerinize sunarız.
 
Saygılarımızla,
Ankara Sanayi Odası