Kalkınmada Girişimci Kadınlar ve Sosyal Etkileşim Konferansı - Ankara Sanayi Odası

Kalkınmada Girişimci Kadınlar ve Sosyal Etkileşim Konferansı

    12 Şubat 2016

Tarih: 09.02.2016
İşareti: 05/5000-290
İletişim: dim@aso.org.tr

Sayın Üyemiz,
 
Ankara Kalkınma Ajansı’ndan alınan bir yazıda, Kalkınmada Girişimci Kadınlar ve Sosyal Etkileşim Konferansının, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı, Ankara Kalkınma Ajansı ve Suriye Dostluk Derneği işbirliğinde 16 Şubat Salı günü Ankara Meyra Palace’dagerçekleşeceği bildirilmektedir.

Farklı bölgelerden ve başta ülkemizdeki Suriyeli göçmenler olmak üzere hem ekonomik hem de sosyal hayatta sosyal etkileşim yaklaşımını benimsemiş kadın girişimcilerin başarılı rol model örnekleri olarak bilgi ve deneyimlerini aktaracağı konferansa üyelerimizin davet edildiği iletilmektedir.

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Dr. Sema RAMAZANOĞLU ve Kalkınma Bakanı Cevdet YILMAZ’ın katılımları ile gerçekleştirilecek konferansa Güral Yapı Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Sevim Güral Olgun da konuk konuşmacı olarak katılacaktır. 

Konferans “Suriyeli Göçmen Girişimci Kadınların Sosyal Etkileşimi” ve “Türkiye’de Girişimci Kadınların Sosyal Etkileşimi” olmak üzere iki ayrı panelde gerçekleştirilecek ve konferansta ele alınacak konular hakkında kamu, sivil toplum kuruluşu ile özel sektör temsilcileri ve başarılı girişimciler deneyimlerini ve görüşlerini paylaşacaklardır. 

Konferansa katılım ücretsiz olup detaylar hakkında bilgi almak için www.ankaraka.org.tr adresini ziyaret edebilir ve katılımcı olarak kaydınızı yaptırabilirsiniz. Katılım için bağlantıda verilen formu doldurmanız rica olunur.

Bilgilerinize sunarız.
 
Saygılarımızla,
Ankara Sanayi Odası