IV. Uluslararası Astana Ekonomi Forumu Hk. - Ankara Sanayi Odası

IV. Uluslararası Astana Ekonomi Forumu Hk.

Tarihi     : 23.03.2011
İşareti    : 05/5000-971
   
 
Sayın Üyemiz,
 
Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu’ndan (DEİK) alınan bir yazıda, 03 – 04 Mayıs 2011 tarihlerinde Kazakistan’ın başkenti Astana’da IV. Uluslararası Astana Ekonomi Forumu düzenleneceği, ana organizatörleri arasında Kazakistan Cumhuriyeti Sanayi ve Yeni Teknolojiler Bakanlığı’nın da yer aldığı etkinlik Kazakistan Cumhurbaşkanlığı İdaresi, Kazakistan Cumhuriyeti İktisadi Kalkınma ve Ticaret Bakanlığı, Samruk – Kazına Ulusal Refah Fonu, Dünya Bankası, İslam Kalkınma Bankası, Birleşmiş Milletler Avrupa Ekonomik Komisyonu ve diğer ulusal ve uluslararası kuruluşlar tarafından desteklendiği bildirilmektedir.

IV. Uluslararası Astana Ekonomi Forumu’nun programı ve katılımcı listesi devamlı güncellenmekte olup, söz konusu bilgiler organizasyon internet sitesinden http://aef.kz/en/aef2011/  takip edilebilir.

Foruma katılmak için internet üzerinden ön kayıt işleminin yapılması gerekmektedir. Katılımcılar, arzu ettikleri takdirde indirimli konaklama imkanından yararlanabileceklerdir.

Etkinlik ile ilgili detaylı bilgi için DEİK’e (Elnur Osmanov, Tel: 0212 339 50 67, E-mail: eosmanov@deik.org.tr ) müracaat edilebilir.
 
Bilgilerinize sunarız.
 
Saygılarımızla,
Ankara Sanayi Odası