İtalyan Ticaret Odası-İtalyan Tasarımcılar Heyeti - Ankara Sanayi Odası

İtalyan Ticaret Odası-İtalyan Tasarımcılar Heyeti

Tarihi     : 17.11.2009
İşareti    : 5/5000 – 3992
Yanıt      : dim@aso.org.tr  
 
 
Sayın Üyemiz,  
 
İtalyan Ticaret Odası’ndan alınan bir yazıda,  İtalyan Ticaret Odası ve Torino Ticaret Odası işbirliği ile 15-16 Aralık 2009 tarihlerinde, tasarım konusunda faaliyet göstermekte olan İtalyan firmalarla ikili iş görüşmelerinin yapılacağı bir organizasyonun gerçekleştirileceği belirtilmektedir.
 
Katılımcı 8 İtalyan tasarım firmasının, Türkiye’de üretim aktivitesi bulunan firmalar ile ürün geliştirme konusunda işbirliği yapmak istedikleri ifade edilmektedir.
Katılımcılar arasında her alanda (ev aksesuarları, ev ve ofis mobilyaları, banyo, mutfak, armatür, şehir ve bahçe mobilyaları, mimari tasarım, beyaz eşya, endüstriyel tasarım, bijuteri, gözlük, kask, vs.)ürün tasarım hizmeti verebilecek kapasitede firmaların bulunduğu bildirilmektedir.
Aşağıda detaylı bilgileri yer alan İtalyan firmalar ve organizasyon ile ilgili detaylı bilgiye www.cciist.com adresinden ulaşılabilmektedir.
 
İkili görüşmelerin İstanbul-Richmond Hotel’de gerçekleşeceği ve herhangi bir ücrete tabi olmadığı da ayrıca belirtilmektedir.
Tercümanlık hizmeti tarafımızdan karşılanacaktır.
 
Görüşmelere katılmak isteyen üyelerimizin en geç 1 Aralık 2009 tarihine kadar 0212 244 22 68 (dah. 17  veya 15 ) numaralı telefondan, veya elif@cciist.com  ya da ceyda@cciist.com mail adreslerinden başvuru yapmaları gerekmektedir.  
 
 
Saygılarımızla,
Ankara Sanayi Odası  

FİRMA ADI
 
WEB
 
TASARIM SEKTÖRLERİ