İtalya / Unioncamere Heyetini Ziyareti - Ankara Sanayi Odası

İtalya / Unioncamere Heyetini Ziyareti

Tarihi     : 08.09.2009
İşareti    : 5/5000- 3313
Yanıt      : dim@aso.org.tr  

Sayın Üyemiz,  

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğinden gelen yazıya göre İtalyan Odalar Birliği-Unioncamere’nin koordinatörlüğünde ve İstanbul’da yerleşik İtalyan Ticaret Odası Derneği işbirliği ile 18-21 Ekim 2009  tarihleri arasında , İtalya’dan geniş katılımlı özel sektör heyetinin ülkemizi ziyaret etmesinin planlandığı belirtilmektedir.

Özellikle yapı, mobilya, metalmekanik, telekomünikasyon, armatür ve banyo mutfak ürünleri ile bilgi teknolojileri ve güvenlik sistemleri sektörlerinden firmaların oluşturduğu bir özel sektör heyetinin İstanbul ve Ankara’yı ziyaret edeceği belirtilmektedir. Heyette yer alan İtalyan firmaların bilgilerinin yer aldığı liste ekte verilmiştir.

Ayrıca, program ve listenin güncel hali, http://www.cciist.com/tanitim.htm ve http://www.tobb.org.tr/deid/duyurular.php adreslerinden takip edilebimektedir.

Ziyaretin İstanbul programı dahilinde , 19 Ekim 2009 tarihinde, 11.30-17.00 saatleri arasında , The Marmara Pera Otel’de , İtalyan Ticaret Odası Derneği ve İstanbul Sanayi Odası tarafından , Türk ve İtalyan firmalar arasında ikili görüşmelerin düzenlenmesinin planlandığı belirtilmektedir. Söz konusu görüşmelere katılmak isteyen firmalar için katılım formu ekte verilmektedir.

20 Ekim 2009 tarihinde ise heyet Ankara’ya gelecek ve Birliğin ev sahipliğinde ,10.00-15.30 saatleri arasında, TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi Sosyal Tesislerinde, Türk-İtalyan İşbirliği Forumu ve Türk ve İtalyan firmalar arasında ikili görüşmeler düzenleneceği ifade edilmektedir. Söz konusu Foruma ve ikili görüşmelere katılmak isteyen firmalar için katılım formu ekte verilmektedir.

Ekte verilen program dahilinde;

·        İstanbul  programına katılmak isteyen üyelerimizin, ekte yer alan İstanbul programı katılım formunu doldurarak, İtalyan Ticaret Odası Derneği’ne (Faks:0212 252 58 85)

·        Ankaraprogramına katılmak isteyen üyelerimizin ise, ekte yer alan Ankara programı katılım formunu doldurarak, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’ne (Faks:0312 218 22 09)

25 Eylül 2009 tarihine kadar göndermeleri gerekmektedir.

Bilgilerinize sunarız.

Saygılarımızla,

Ankara Sanayi Odası