İTALYA – EMİLİA ROMAGNA Bölgesi Sanayicileri İle Türk İşadamlarının Sektörelİkili Görüşme - Ankara Sanayi Odası

İTALYA – EMİLİA ROMAGNA Bölgesi Sanayicileri İle Türk İşadamlarının Sektörelİkili Görüşme

Tarihi : 21.07.2008
İşareti : 5/5000 – 3121
Yanıt : dim@aso.org.tr

Sayın Üyemiz;

18 Kasım 2008 tarihinde, İtalyan Ticaret Merkezi ve İtalya’nın Emilia Romagna Bölgesi işbirliği ile Lütfi Kırdar Kongre Merkezi , Harbiye – Marmara Salonu’nda saat 09.00- 18.00 saatleri arasında (13.00-14.00 yemek ikramı yapılacaktır) Türk şirketleri yetkilileri ile Emilia Romagna Bölgesi Sanayicileri arasında, ticaret , yatırımlar ve diğer tüm işbirliği imkanlarını kapsayan ikili görüşmeler organize edilecek, İtalyan ve Türk sanayicileri arasında ortak işbirliği platformu gerçekleştirilecektir.

İtalya’dan katılacak olan şirket sayısı yaklaşık 70 olup, İtalyan delegasyonu ağırlıklı olarak, sanayicilerden oluşmaktadır. Çok sayıda sanayi sektörünü kapsayan bu profil Türkiye’de ticari işbirliği yanında ortak yartırımıda düşünmektedir. Görüşme programı ve saatleri daha sonra toplantıya katılacak olan Türk şirketlere bildirilecektir.

İlişikte katılımcı İtalyan şirketlerinin bilgileri (yaklaşık 70 şirket/ web adresleri ile) ve katılım formu yer almaktadır. Üyelerinize, katılımcı İtalyan firmalarının profillerini ve ilgi alanlarının duyurusunu gerçekleştirerek, İtalyan firmalarla görüşmeyi kabul eden üyelerinizin katılım formlarını eksiksiz doldurulmuş olarak, görüşmek istenilen İtalyan şirketini işaretleyip en geç 1 Ağustos 2008 tarihine kadar Dr. Ruhi Sabuncu, Dr. Ömer Doğan, Bn. Maruşka Nedyalkof dikkatine 212-241 82 23 nolu faksa veya istanbul@istanbul.ice.it mail adresine ve aynı zamanda Ankara Sanayi Odası Dış İlişkiler Müdürlüğüne dim@aso.org.tr göndermenizi rica ederiz.

Saygılarımızla,

Ankara Sanayi Odası

Ek1:  Başvuru Formu

Ek2:  Katılacak olan İtalyan Şirketler