İSTİHDAM TEŞVİKLERİ, İŞKUR İŞBAŞI EĞİTİM PROGRAMI VE YABANCI ÇALIŞTIRMA İZNİ İLE İLGİLİ BİLGİLENDİRME TOPLANTISI - Ankara Sanayi Odası

İSTİHDAM TEŞVİKLERİ, İŞKUR İŞBAŞI EĞİTİM PROGRAMI VE YABANCI ÇALIŞTIRMA İZNİ İLE İLGİLİ BİLGİLENDİRME TOPLANTISI

İşareti : 05/5000-1050
İrtibat : dim@aso.org.tr
Sayın Üyemiz,

Türkiye ile Avrupa Birliği arasındaki Katılım Öncesi Mali Yardım Aracı’nın İnsan Kaynaklarının Geliştirilmesi Operasyonel Programı kapsamında, Avrupa Birliği’nin desteğiyle finanse edilen “Kayıt Dışı İstihdamın Azaltılması Projesi” Adana, Ankara ve İstanbul Sanayi Odaları tarafından ortaklaşa yürütülmektedir.

Söz konusu proje kapsamında, 21 Nisan 2017 tarihinde ASO I. OSB’de gerçekleştirilecek olan bilgilendirme toplantısında, kayıt dışı istihdamın işveren ve çalışan boyutları ele alınacak; projeyle ilgili bilginin yanısıra sigorta teşvikleri hakkında bilgi verilecektir. Saat 10:00’da başlayacak olan toplantıya katılmak isteyen üyelerimizin 19 Nisan 2017, Çarşamba günü mesai saati bitimine kadar 417 12 00 / 1211-1227 no.lu telefon ya da ozlem.serer@aso.org.tr ya da valerie.mack@aso.org.tr e-posta adresine kayıt yaptırmaları gerektiği hususunu bilgilerinize sunarız.

Saygılarımızla,
Ankara Sanayi Odası