İstanbul Sanayi Odası Enerji Verimliliği Ödülleri - Ankara Sanayi Odası

İstanbul Sanayi Odası Enerji Verimliliği Ödülleri

Tarih: 23.03.2016
İşareti: 05/5000-713
İletişim: dim@aso.org.tr

 

Sayın Üyemiz;

İstanbul Sanayi Odası’ndan alınan bir yazıda, 2016’da özel bir törenle sahiplerini bulacak olan 15. Çevre Ödülleri’nin bu yıl sadece “Enerji Verimliliği Ödülleri” olarak verileceği belirtilmektedir.

İstanbul Sanayi Odası üyesi şartı aranmaksızın sanayi vasfı taşıyan firmaların katılabileceği ödüller kapsamında, 2013, 2014 ve 2015 yıllarında başlamış, sürdürülmekte olan veya üretim ve uygulaması gerçekleştirilmiş “Enerji Verimli Ürün” ve “ Enerji Verimliliği Uygulamaları” kategorilerinde KOBİ ve Büyük Ölçekli  olmak üzere ayrı ayrı ödül verileceği ifade edilmektedir.

Yanlız sanayinin değil, toplumun tüm kesimlerinin enerjiyi verimli kullanması gerektiğinden bu yıl İSO Enerji Verimliliği Ödülleri’ne firmaların yanı sıra, Akademisyenler enerji verimliliğine yönelik akademik çalışmaları, Odalarımızın da dahil tüm kurum ve kuruluşlar (kamu kuruluşları, belediyeler, sivil toplum kuruluşları, birlikler, odalar, üniversiteler, okullar, teknoloji geliştirme bölgelerinde yer alan firmalar) da enerji verimliliği alanında hayata geçmiş proje ve uygulamaları ile “Özel Kategoriler” kapsamında başvuruda bulunabileceklerdir.

Ödüllerin taşıdığı misyona uygun olarak başvurular bu yıl çıktı olarak değil, elektronik ortamda özel olarak hazırlanmış yazılım üzerinden alınacaktır.

Son başvuru tarihi 29 Nisan 2016 olan “İstanbul Sanayi Odası Ödülleri”ne ilişkin detaylı bilgiyi içeren başvuruya ait web sitesi http://enerjiodul.iso.org.tr/ olup, İstanbul Sanayi Odası Çevre ve Enerji Şubesi (Tel: 0212 252 29 00/ 151-152-153-157 e-posta: enerjiodul@iso.org.tr ) ile de irtibata geçilebilmektedir.

 

Bilgilerinize sunarız.

Saygılarımızla,
Ankara Sanayi Odası