İSPANYA Katalonya Bölgesi Yatırım Semineri - Ankara Sanayi Odası

İSPANYA Katalonya Bölgesi Yatırım Semineri

Tarihi  25.05.2015
İşareti : 05/5000-1255
İrtibat             : dim@aso.org.tr  
Sayın Üyemiz,
Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu (DEİK)’ten alınan bir yazıda, İspanya Katalonya Bölgesi Dış Ticaret ve Yatırım Ajansı ACCIO ve DEİK işbirliğiyle, Katalonya Sanayi ve Ticaret Bakanı Sayın Felip Puig, Bakanlık Müsteşarı Sayın Pere Torres ve ACCIO Dış Ticaret ve Yatırım Ajansı Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Nuria Betriu’nun katılımıyla, 9 Haziran 2015 tarihinde saat 14.00-16.30 arasında İstanbul TOBB Plaza’da “Katalonya Bölgesi Yatırım Semineri” gerçekleştirileceği bildirilmektedir. 
Katalonya’da işbirliği ve yatırım fırsatları hakkında gerçekleştirilecek olan seminer kapsamında, Türkiye’de faaliyet gösteren iki Katalan bankası; Banc Sabadell ve La Caixa İstanbul temsilcileri de seminerde yer alarak Türk iş dünyasına sağladıkları finansman imkanlarını tanıtacakları ifade edilmektedir.
Bu çerçevede, İspanya’nın Katalonya Bölgesi’nde yatırım gerçekleştirmek isteyen iş dünyası temsilcilerimiz açısından fayda sağlayacak söz konusu seminere katılmak isteyen üyelerimizin, ekte yer alan formu 8 Haziran 2015 Pazartesi günü mesai bitimine kadar DEİK’e (Sn. Aycan Damalı, e-mail: adamali@deik.org.tr, tel: 0212 339 50 74) iletmeleri hususunu bilgilerinize sunarız.                                         
 
Saygılarımızla,
Ankara Sanayi Odası