İSPANYA’NIN Bask Bölgesi Tanıtım Semineri - Ankara Sanayi Odası

İSPANYA’NIN Bask Bölgesi Tanıtım Semineri

    4 Kasım 2015

Tarih: 04.11.2015
İşareti: 05/5000-2384
İrtibat:dim@aso.org.tr
 
Sayın Üyemiz, 
 
Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu’ndan alınan bir yazıda, DEİK / Türkiye – İspanya İş Konseyi ve BASK  Hükümeti Ticaret Ofisi SPRI işbirliğiyle 5 Kasım 2015 Perşembe günü Istanbul River Plaza’da “BASK Bölgesi Tanıtım Semineri”nin gerçekleştirileceği ifade edilmektedir.
 
İspanya’nın toplam ihracatının yaklaşık üçte biri BASK bölgesinden gerçekleştirilmekte olup, makine ekipmanları İspanya pazarının önemli bir kısmı bu bölgeden sağlanmaktadır. Ayrıca çelik sanayi, demiryolu ekipmanları sanayi, enerji ekipmanları ve ileri üretim teknolojileri sektörleri de oldukça gelişmiştir.
 
Söz konusu seminerde, BASK coğrafyasında yatırım gerçekleştirmek ve BASK bölgesindeki firmalar ile ortaklık kurmanın sunduğu avantajların tanıtılacağı belirtilmekle birlikte hukuki düzenlemelerin de ele alınacağı bildirilmektedir. Anılan seminerin programı ekte bilgilerinize sunulmakta olup, toplantı dili İngilizce’dir.
 
Bu çerçevede, anılan seminere katılmayı arzu eden üyelerimizin teyitlerinin aşağıda yer alan web linki üzerinden 4 Kasım 2015 Çarşamba günü mesai bitimine kadar eksiksiz doldurmaları gerekmektedir.
 
http://portal.deik.org.tr/KatilimFormu/113/5551
 
Bilgilerinize sunarız.
 
Detaylı bilgi için irtibat kişisi: 
Sn. Aycan Damalı – DEİK
tel:  0212 339 50 74
e-posta: adamali@deik.org.tr
 
 
Saygılarımızla,
Ankara Sanayi Odası