İşbirliği - Ankara Sanayi Odası

İşbirliği

    13 Aralık 2012

Tarihi  : 13.12.2012
İşareti : 05/5000-3779
İrtibat : dim@aso.org.tr 
 
Sayın Üyemiz,
 
Rusya Federasyonu Ticaret Mümessilliği’nden alınan bir yazıda, Rusya Federasyonu’nda faaliyet gösteren OOO ‘Stroykomplekt’ şirketi Ticaret Rusya Federasyonu Ticaret Mümessilliği’ne müracaat ederek Türkiye Cumhuriyeti’nde olası müşteri bulmak istediği belirtilmektedir.
 
OOO ‘Stroykomplekt’ın asıl faaliyet alanı çam, melez ve göknar gibi iğneyapraklı ağaçlardan tomruk ve kereste üretimi ve satımı yaptığı, ürün listesi ve özellikleri ekte yer almaktadır.Şirketin ürünleri kapı ve pencere üretiminde ve mobilya sektöründe geniş ölçüde kullanıldığı ifade edilmektedir. OOO ‘Stroykomplekt’in Krasnoyarsk eyaletinde kendi orman kesim ve kereste üretim tesisleri, Krasnoyarsk kentinde ise kendi yükleme tesisi olduğu belirtilmektedir. Şirketin ürünleri Krasnoyarsk demiryolu istasyonundan müşterilere sevk edildiği bildirilmektedir.
 
10’u aşkın yıl kereste piyasasında çalışan OOO ‘Stroykomplekt’ şirketi son 5 yıl içerisinde ihracatta da başarılı ve OOO ‘Stroykomplekt’ Rusya Federasyonu Ticaret ve Sanayi Odası Orta Sibirya Bölümü’nün üyesi olduğu ifade edilemektedir.
 
Bilgilerinize sunarız.
 
Saygılarımızla
Ankara Sanayi Odası