İŞBAŞI EĞİTİMDE KOBİ’LERE DANIŞMANLIK DESTEĞİ - Ankara Sanayi Odası

İŞBAŞI EĞİTİMDE KOBİ’LERE DANIŞMANLIK DESTEĞİ

İşareti : 05/5000-71

İrtibat : dim@aso.org.tr

Sayın Üyemiz,

Odamızın yerel ortak olarak yer aldığı, Eurochambers koordinatörlüğünde ve TOBB ortaklığında, Erasmus+ KA3: İşbaşı Eğitim Sisteminde Yer Alan KOBİ’lerin Desteklenmesi kapsamında “KOBİ’ler İçin İşbaşı Eğitimi Koçluğu” Projesi Ekim 2016 tarihi itibariyle faaliyetlerine başlamıştır.

Projenin amacı, işbaşı eğitim ile ilgili bilgi ve deneyim paylaşımı yaparak Odalar arası ağ kurulması ve yerel Odalarda KOBİ’lere işbaşı eğitimle ilgili danışmanlık verilmesidir.

Bu kapsamda, işbaşı eğitim sitemine dahil üyelerimiz ile şu ana kadar bu sistemin içinde yer almamış üye firmalarımızın katılımlarıyla, işbaşı eğitim sisteminde yaşanan sorunların tartışılması ve çözüm önerilerinin getirilmesi amacıyla Odamızda 25 Ocak 2016 Çarşamba günü saat 10:00’da “Odak Toplantısı” gerçekleştirilecektir.

Söz konusu toplantıya en fazla 10 üye firmamız davet edilecek olup, üyelerimizin katılımlarını en geç 23 Ocak 2016 Pazartesi mesai bitimine kadar Odamız Araştırma ve Yönlendirme Müdürlüğüne (Nilay ŞAHİN, nilay.sahin@aso.org.tr, Esma DİLİK, esma.dilik@aso.org.tr) iletmeleri rica olunur.

Saygılarımızla,

Ankara Sanayi Odası