İran Ticaret Heyeti - Ankara Sanayi Odası

İran Ticaret Heyeti

Tarih: 10.10.2013
İşareti: 05/5000-3527
 
Sayın Üyemiz,
 
T.C. Ekonomi Bakanlığı’ndan alınan bir yazıda, Ekonomi Bakanlığı’nın koordinasyonu ve Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) organizasyonuyla, İstanbul Maden ve Metaller İhracatçı Birlikleri (İMMİB) Genel Sekreterliği tarafından 05 Kasım 2013 tarihinde İran’a yönelik olarak bir Ticaret Heyeti programının düzenleneceği iletilmektedir.
 
Girişimcilere potansiyel iş fırsatları sunan İran’da pazar payımızın artırılması ve anılan ülkeye yönelik yeni ihracat imkânlarının oluşturulması amacıyla düzenlenecek söz konusu heyete tarım ve gıda ürünleri, ilaç ve medikal ekipmanlar sektörlerinde faaliyet gösteren ve uluslararası standartlara uygun ürünleri imal ve ihraç eden firmalarımızın iştirak edebilecekleri bildirilmektedir.
 
Söz konusu Ticaret Heyeti Programı kapsamında, Türk ve İranlı girişimciler arasında iş görüşmelerinin gerçekleştirileceği ve bu çerçevede, bahse konu programın, gerek anılan pazara girmek isteyen gerekse pazar paylarım daha da arttırmayı amaçlayan firmalar için önemli bir fırsat oluşturduğu ifade edilmektedir.
 
İran Ticaret Heyeti Programına katılmak isteyen firmalarımızın 25 Ekim 2013 Cuma günü mesai bitimine kadar http://goo.gl/XHrBOR linki üzerinden online başvuruda bulunmaları gerekmektedir.
 
Bilgilerinize sunarız.
 
Saygılarımızla
Ankara Sanayi Odası
 
AYRINTILI BİLGİ İÇİN:
İMMİB Genel Sekreterliği
Fatih SARICAOĞLU
Tel: 0212 454 09 36
Başvuru Linki: http://goo.gl/XHrBOR