İran Ekonomi Semineri Ve İkili Görüşmeler - Ankara Sanayi Odası

İran Ekonomi Semineri Ve İkili Görüşmeler

    16 Ekim 2014

Tarih: 16.10.2014  
İşareti: 05/5000-3055
 
Sayın Üyemiz,
 
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden alınan bir yazıda, İran’da yerleşik Jahan Parsian International Investment Company tarafından, 23 Ekim 2014 Perşembe günü öğleden sonra, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Sosyal Tesisler 1-2-3 nolu salonlarında, “İran Ekonomi Semineri”nin gerçekleştirileceği bildirilmektedir. Karşılıklı yatırım imkanlarının tanıtılmasını amaçlayan Seminerin ardından ise, arzu eden firmaların, katılımcı İranlı firmalar ile ikili görüşmeler gerçekleştirebilecekleri iletilmektedir.
 
İran’dan katılım sağlaması beklenen firmaların listesi, kimlerle görüşmek istedikleri ve görüşme konuları (İngilizce/Türkçe) Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği web sitesinin (www.tobb.org.tr) “Hizmetler/Uluslararası İş İmkânları-Yurt İçi Etkinlikler” bölümünde yer almaktadır. Seminer programının bahse konu web sitesinde bilahare ilan edileceği ve katılım müracaatında bulunan firmalara bildirileceği ifade edilmektedir.
 
İkili görüşme gerçekleştirecek firmalarımızın, görüşme gerçekleştirmek istedikleri İranlı firmayı belirtip, ekte ve anılan web sitesinde yer alan katılım formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğine e-posta yoluyla (gulsen.kocabas@tobb.org.tr) iletmeleri gerekmektedir. İkili görüşme listesinin, ulaşan e-posta sırasına göre oluşturulacağı hususunu bilgilerinize sunarız.
 
Saygılarımızla
Ankara Sanayi Odası