İRAN – TEBRİZ İş Adamları Heyeti - Ankara Sanayi Odası

İRAN – TEBRİZ İş Adamları Heyeti

    10 Ağustos 2015

Tarihi 04.08.2015
İşareti : 05/5000- 1782
İrtibat : dim@aso.org.tr  
Sayın Üyemiz,
Türkiye İhracatçılar Meclisi’nden alınana bir yazıda, Türk Hava Yolları ile Türkiye İhracatçılar Meclisi arasında yapılan protokol çerçevesinde, İran’ın Tebriz şehrine azami 25 iş adamı ile birlikte 5-8 Ekim 2015 tarihleri arasında bir iş adamları heyeti düzenleneceği bildirilmektedir.
Anılan heyete; taşıt araçları yan sanayi, inşaat malzemeleri, elektrik elektronik, tekstil, otel tekstili, gıda, kozmetik, ev tipi modüler mobilya, otel mobilyası sektörlerinde faaliyet gösteren ve uluslararası standartlara uygun ürünleri imal ve ihraç eden firmaların katılımlarında fayda görüldüğü, ayrıca diğer sektörlerden de başvurular kabul edileceği belirtilmiştir.
Bu çerçevede, heyete katılmak isteyen firmalarımızın 04 Eylül 2015 Cuma günü mesai saati bitimine kadar http://goo.gl/trAfPE internet bağlantısı üzerinde yer alan başvuru formunu eksiksiz doldurmaları ve katılım avans ücretlerini yatırmaları gerekmektedir. 
Katılım ücreti kişi başına 800.- USD (katılımcının iptal etmesi durumunda iadesiz) olup, Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) Vakıfbank Şirinevler Şubesi (IBAN: TR63 0001 5001 5804 8000 9986 04, Swift Kodu: TVBATR2A) nezdindeki dolar hesabına yatırılması ve ilgili ödeme dekontunun bestecoskuner@tim.org.tr  e-posta adresine iletilmesi gerekmektedir.
Bahse konu heyete katılmak isteyen üyelerimizin, detaylı bilgi için Türkiye İhracatçılar Meclisi Bölge Sorumlusu Beste COŞKUNER (bestecoskuner@tim.org.tr) ile iletişime geçebilecekleri hususunu bilgilerinize sunarız.
 
Saygılarımızla,
Ankara Sanayi Odası