IMOB 6. İstanbul Mobilya Fuarı hk. - Ankara Sanayi Odası

IMOB 6. İstanbul Mobilya Fuarı hk.

Tarihi     : 19.01.2010
İşareti    : 5/5000 – 212
Yanıt      : dim@aso.org.tr  
 
 
Sayın Üyemiz, 
 
ITF İstanbul Fuarcılık A.Ş’den alınan bir yazıda, IMOB 6. İstanbul Mobilya Fuarı’nın İstanbul Fuarcılık olarak, MOSDER (Türkiye Mobilya Sanayicileri Derneği) desteğiyle 02 – 06 Şubat tarihleri arasında İstanbul CNR Expo’da gerçekleştirildiği belirtilmektedir. Mobilya sektörünün yeni trendlerinin 120 bin m2 alanda sergileneceği fuarda; Alfemo, Doğtaş, İpek, İstikbal, İşbir, Mirage, Pierre Cardin, Tepe ve Yataş gibi lider markaların yer aldığı ifade edilmektedir.
 
Yerli ve yabancı olmak üzere 300’ün üzerinde katılımcısı olan, 32 ülkeden 10.000 yabancı ziyaretçi beklenen söz konusu fuarda modern, klasik, eskitme ve modüler mobilya, yatak ve yatak grupları, koltuklar, sandalyeler ve kanepeler, bebek ve genç odaları ile mobilya aksesuarlarının sergileneceği bildirilmektedir. Fuarın ziyaretçi profilinin de zincir mağazaların yetkilileri, toptancılar, dağıtıcılar, ithalatçılar, ihracatçılar, mimarlar, iç mimarlar, dekoratörler, endüstriyel tasarımcılar ve mobilya mağazalarının sorumlularının oluşturduğu ifade edilmektedir.
 
Global mobilya sektörü profesyonellerinin buluşma noktası haline gelen, 02 – 06 Şubat 2010 tarihleri arasında İstanbul CNR Expo Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecek fuara katılmak veya fuar hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak isteyen üyelerimizin ITF İstanbul Fuarcılık A.Ş. (Sibel Kolsuz Demiray, Tel: 0212 465 74 75 / dahili: 2089, E-posta: sibel.kolsuz@itf-exhibitions.com) ile temasa geçmeleri hususunu bilgilerinize sunarız.
 
Saygılarımızla,
Ankara Sanayi Odası