I. Uluslararası Ninawa Yatırım Konferansı - Ankara Sanayi Odası

I. Uluslararası Ninawa Yatırım Konferansı

    27 Nisan 2012

Tarihi : 27.04.2012
İşareti : 05/5000-1512
İrtibat : dim@aso.org.tr  
 
Sayın Üyemiz,
 
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden alınan bir yazıda, Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu (DEİK) / Türk-Irak İş Konseyi tarafından, Ninawa Yatırım Komisyonu işbirliğiyle, Irak Parlamentosu Başkanı Sayın Osama Al-Nujaifi’nin katılımlarıyla, 2-3 Mayıs 2012 tarihlerinde, Swiss Otel İstanbul’da ‘1. Uluslararası Ninawa Yatırım Konferansı’ düzenleneceği bildirilmektedir.
 
Söz konusu seminere, Irak’tan Bakan, bürokrat ve özel sektör temsilcilerinin iştirak edecekleri iletilmektedir. Ayrıca, toplantı kapsamında Musul Vilayeti’nin yatırım ortamının yanı sıra, inşaat ve altyapı sektörlerindeki işbirliği fırsatları ve ihracat imkanlarının ele alınacağı bildirilmektedir. Toplantıda Musul’daki iş olanaklarına ve 2012 yılında inşaat ve altyapı ile ilgili açılacak devlet ihalelerine dair sunumlar ve ikili görüşmelerin de yapılacağı ifade edilmektedir.
 
Bu çerçevede söz konusu toplantıya katılmak isteyen üyelerimizin  https://docs.google.com/spreadsheet/embeddedform?formkey=dDU2Z2FJaWZ5dmVnUk5QVDFCLXR2V3c6MA internet adresi üzerinden kayıt yapmaları ve katılım teyitlerini DEİK’e (E-Posta: nkilit@deil.org.tr, Faks: 0212 270 35 92) iletmeleri gerekmektedir.
 
Bilgilerinize Sunarız
 
Saygılarımızla
Ankara Sanayi Odası