Hitachi Europe Tedarikçi Günleri - Ankara Sanayi Odası

Hitachi Europe Tedarikçi Günleri

    29 Nisan 2014

Tarih: 29.04.2014                                     
İşareti:  05/5000-1394
 
 
Sayın Üyemiz,
 
İstanbul Ticaret Odası’ndan alınan bir yazıda, İTO ve Hitachi Europe Ltd. işbirliği ile      19 Haziran 2014 tarihlerinde “Hitachi Europe Tedarikçi Günleri” etkinliğinin düzenleneceği iletilmektedir. Bahse konu etkinliğin amacının; ekte detayları sunulan talep konuları ile ilgili firmaların satınalma yetkilileri ile yan sanayicilerin biraraya getirilmesi olduğu belirtilmektedir.
 
Japonya merkezli ve yaklaşık 326.000 çalışana sahip olan Hitachi Ltd’e bağlı olarak faaliyet gösteren Hitachi Europe Ltd., aşağıdaki alanlarda Avrupa, Orta Doğu ve Afrika olmak üzere 13 ülkede çalışmalarını sürdürmektedir.
 
Söz konusu etkinliğin kapsadığı alanlar şu şekilde belirtilmektedir; İş makinaları,Güç ve endüstriyel sistemler,Yüksek fonksiyonlu ürünler (devre kartı, bakır ürünler, manyetik parçalar, vb.), Bilgi ve telekomünikasyon sistemleri,Otomotiv,Alt yapı ve endüstriyel sistemler (raylı sistemler, asansör, endüstriyel makinalar, vb.),Elektronik sistem ve ekipmanlar,Dijital medya ve tüketici ürünleri (klima, buzdolabı, televizyon, vb.), Finansal servisler,Diğer (lojistik, medya depolama, vb.). Hitachi Europe Ltd. firması satınalma yetkilileri ile görüşmek isteyen üyelerimizin ekte sunulan talep konularını inceleyerek başvuru formunu doldurup en geç 9 Mayıs 2014 Cuma akşamına kadar İstanbul Ticaret Odası’na iletmeleri gerekmektedir.
 
Bilgilerinize sunarız.
 
Saygılarımızla
Ankara sanayi Odası