Hintli İşadamları İle İkili Görüşmeler - Ankara Sanayi Odası

Hintli İşadamları İle İkili Görüşmeler

Tarihi     :02.09.2009
İşareti    : 5/5000 – 3228
Yanıt      :dim@aso.org.tr

Sayın Üyemiz,

Hindistan Ticaret ve Sanayi Bakanı Anand Sharma, beraberinde yaklaşık 15 kişilik işadamları heyeti ile 9. Dönem Karma Ekonomik Komite (KEK) toplantısı vesilesiyle 7-9 Eylül 2009 tarihlerinde ülkemizi ziyaret edecektir.

Sözkonusu ziyaret çerçevesinde,  Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından, 7 Eylül 2009 tarihinde Ankara’da TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi Sosyal Tesisler 1 No’lu salonda Hindistan Ticaret ve Sanayi Bakanı ile Türk ve Hintli işadamlarını bir araya getirecek Türk –Hint İşbirliği Toplantısı düzenlenecektir.  

Sözkonusu toplantının ardından Sosyal Tesisler 3 no’lu salonda,  Odamız organizasyonunda iki ülke işadamları arasında ikili görüşmelerin düzenlenmesi planlanmaktadır.

İkili görüşmeler İngilizce olarak gerçekleştirilecektir.

Hintli işadamları heyetinin listesi,  toplantının  programı ve  başvuru  formu Odamız web sayfamızda ( anasayfa ) yer almakta olup,  ikili görüşmelere katılmak isteyenlerin en geç 03 Eylül 2009 Perşembe günü mesai bitimine kadar Odamıza (dim@aso.org.tr   veya Faks: (0312) 412 12 71) başvurmaları  gerekmektedir. 

Bilgilerinize sunarız.

Saygılarımızla,

Ankara Sanayi Odası