HAZİRAN – TEMMUZ 2009 EĞİTİMLERİMİZ - Ankara Sanayi Odası

HAZİRAN – TEMMUZ 2009 EĞİTİMLERİMİZ

Tarihi     : 23.06.2009
İşareti    : 13/5000-2359

ANKARA SANAYİ ODASI EĞİTİM ATÖLYESİ

“SON ÇARE: İŞ AKDİNİ SONA ERDİRME”

İŞ AKDİNİ SONA ERDİRME SÜRECİNİN İYİ YÖNETİLMESİ EĞİTİMİ 

25 Haziran 2009 Perşembe

“ELEMAN SEÇME VE ALMA EĞİTİMİ”

7 Temmuz 2009 Perşembe

Sayın Üyemiz;

Odamızca, İnsan Kaynakları Yönetimi’nin iki önemli uygulaması olan eleman seçme-yerleştirme ve iş akdini sona erdirme konuları hakkında 2 eğitim düzenlenecektir.

Eğitimlerimizin ilki 25 Haziran 2009 tarihinde gerçekleştirilecek olan “Son Çare: İş Akdini Sona Erdirme – İş Akdini Sona Erdirme Sürecinin İyi Yönetilmesi Eğitimi”dir. Eğitimimizde,  son çare olarak başvurulması gereken iş akdini sona erdirme sürecinin gerek işletme, gerek çalışan gerekse geride kalan çalışanlar açısından olabilecek en olumlu şekilde yönetilmesi ele alınacaktır.

Diğer eğitimimiz ise 7 Temmuz 2009 tarihinde gerçekleştirilecek olan “Eleman Seçme ve Alma Eğitimi” dir. Bu eğitimimizde ise, “Yanlış insan yoktur, ancak yanlış yerde çalışan insan vardır” kavramından hareketle; işe almanın önemi, yanlış bir alımın şirketimiz maliyeti, doğru insanı bulabilmenin yol ve yöntemleri konuları ele alınacaktır.

Eğitimlerimizin her ikisine de katılmak isteyen üyelerimize % 10 indirim uygulanacak, daha önce kayıt yaptırmış üyelerimiz de aynı uygulamadan yararlanabilecektir.

Aşağıda ayrıntılı bilgilerine yer verilen  eğitimlerimize katılmak için ASO Eğitim Atölyesi başvuru sürecini takip etmenizi rica eder,  eğitimlerimize gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.

Saygılarımızla,

Ankara Sanayi Odası 
 

ANKARA SANAYİ ODASI EĞİTİM ATÖLYESİ BAŞVURU SÜRECİ ve KATILIMCI FORMU

o        Eğitim ücretinin banka hesabına yatırılması

o        Katılım formunun doldurulması

o        Katılım formu ve dekontun 4274963 nolu faksa gönderilmesi

 

Bankalar:Denizbank Ulus Ticari Şb. 4140-2344573-351 No’lu Vadesiz hesap (Hesap: OSB Teknoloji Geliştirme Ltd.Şti.) – Türkiye İş Bankası Başkent Şubesi 4299 764319 (Hesap: OSB Teknoloji Geliştirme Ltd.Şti.)

Eğitim Yeri:Ankara Sanayi Odası – Atatürk Bulvarı No:193 “Zafer Çağlayan Meclis Salonu” Kavaklıdere/ANKARA

 

LÜTFEN AŞAĞIDAKİ FORMU DOLDURUP 4274963NOLU FAKSIMIZA GÖNDERİNİZ.EĞİTİM ADI:

Son Çare: İş Akdini Sona Erdirmenin İyi Yönetilmesi Eğitimi

Eleman Seçme ve Alma Eğitimi