Hannover Sanayi Fuarı 2016 İstanbul Ticaret Odası Milli Katılım Organizasyonu - Ankara Sanayi Odası

Hannover Sanayi Fuarı 2016 İstanbul Ticaret Odası Milli Katılım Organizasyonu

    17 Kasım 2015

Tarih: 16.11.2015
İşareti:  05/5000-2463
İrtibat:dim@aso.org.tr
 
Sayın Üyemiz,
 
İstanbul Ticaret Odası’ndan alınan bir yazıda, her yıl Almanya’nın Hannover şehrinde düzenlenen “Hannover Sanayi Fuarı” Türkiye milli katılım organizasyonunun İTO tarafından gerçekleştirileceği belirtilmektedir.
2015 yılında gerçekleştirilen Hannover Sanayi Fuarı 2015 yılında 70 ülkeden 220.000 profesyonel tarafından ziyaret edilmiş olup, Türkiye katılım sıralamasında ilk 5 ülke arasında yer almıştır. 25-29 Nisan 2016 tarihleri arasında düzenlenecek Hannover 2016’da Amerika’nın partner ülke olarak yer alması ile fuarın katılımcı ve ziyaretçi grafiğinin yükseleceğinin öngörüldüğü iletilmektedir.
Bahse konu fuara katılım bedeli 530 Euro/m2 olarak bekirlenmiş olup fuara en az 12m2 ile katılım sağlanabileceği; bu bedele, stand inşaatı, elektrik bağlantısı aydınlatma ve temel dekorasyon malzemeleri, nakliye, gümrükleme ve sigorta işlemleri, Türkiye pavilyonunun fuar alanı tanıtımı, Türkiye broşüründe firma bilgilerinin yer alması, ofis, iletişim araçları güvenlik, ikram hizmetleri, stand büyüklüğü ile orantılı ücretsiz fuar giriş kartı dahil olmak üzere tüm ana hizmetlerin dahil olduğu belirtilmektedir. Ayrıca, Fuarın devlet desteği kapsamında olduğu ve paket fiyat üzerinden %50 oranında devlet desteğine ilişkin işlemlerin İTO tarafından yürütüleceği ifade edilmektedir.
Bilgilerinize sunarız.
 
 
                                                                                                                        
Saygılarımızla,
Ankara Sanayi Odası