Gürcistan Ticaret Heyeti - Ankara Sanayi Odası

Gürcistan Ticaret Heyeti

Tarihi     : 05.02.2009
İşareti    : 5/5000 -634
Yanıt     : dim@aso.org.tr


Sayın Üyemiz,  

Dış Ticaret Müsteşarlığı’ndan alınan bir yazıda ; Devlet Bakanı Sn. Kürşad Tüzmen başkanlığında işadamlarımızın katılımıyla ülkemiz ihraç ürünlerinin tanıtımı, ihracatçı firmalarımızın dış pazardaki paylarında artış sağlanması, iki ülke iş çevreleri arasındaki yatırım ve işbirliği imkanlarının arttırılabilmesi amacıyla , Dış Ticaret Müsteşarlığı koordinatörlüğü ve İstanbul Maden ve Metaller İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği ile Doğu Karadeniz İhracatçıları Birliği Genel Sekreterliği müşterek organizasyonunda 23 – 26 Şubat 2009 tarihleri arasında Gürcistan’ın Tiflia ve Batum kentlerine yönelik bir Ticaret Heyeti Programı düzenleneceği bildirirlmektedir.

Söz konusus ticaret Heyeti programına, başta inşaat malzemeleri, makina, plastik, demir çelik ürünleri, otomotiv, elektrikli alet ve cihazlar, ahşap ürünleri, ilaç, tekstil ürünleri, gıda, ambalaj malzemeleri, mutfak ve ev eşyaları ve diğer muhtelif sektöörlerde faaliyet gösteren firmalar katılabilecektir. Program kapsamında Türk ve Gürcü işadamları arasında ikili iş görüşmeleri yapılacaktır.

Gürcistan Ticaret Heyetine katılmak isteyen firmalarımızın 13 Şubat 2009 tarihine kadar aşağıda irtibat bilgileri yer alan İstanbul Maden ve Metaller İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği ile Doğu Karadeniz İhracatçıları Birliği Genel Sekreterliği’ne başvurmaları gerekmektedir.

Bilgilerinize sunarız.

Saygılarımızla,  

Ankara Sanayi Odası  

 

Doğu Karadeniz İhracatçıları Birliği Genel Sekreterliği

e-posta: dkib@dkib.org.tr

Faks: (462) 326 94 01 / Tel: (462) 326 16 01

İstanbul Maden ve Metaller İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği

e-posta: immib@immib.org.tr

Faks: (212) 454 00 01 / Tel: (212)454 09 91