Güney Kore ve Japonya Ülke Sohbet Toplantısı hk. - Ankara Sanayi Odası

Güney Kore ve Japonya Ülke Sohbet Toplantısı hk.

Tarihi     : 27.10.2009
İşareti    : 5/5000 – 3733
Yanıt      : dim@aso.org.tr  
 
 
Sayın Üyemiz,  
 
T.C. Dış Ticaret Müsteşarlığı İhracatı Geliştirme Etüd Merkezi’nden (İGEME) alınan bir yazıda,  İGEME ve ATO tarafından yurtdışından dönen ticaretMüşavirlerimizin görev yaptıkları ülkeye ilişkin bilgi ve birikimlerinin iş çevrelerine aktarılması amacıyla “ÜLKE SOHBET TOPLANTILARI” düzenleneceği belirtilmektedir.
 
Bu çerçevede önceki dönem Seul Ticaret başmüşaviri Sn. Belma ARAL ve bir önceki dönem Tokyo Ticaret Başmüşaviri Sn. Erkan ÇAKIROĞLU’nun katılımıyla, bu pazarlara yönelik deneyim ve pratik ticari bilgilerinin paylaşılacağı “Güney Kore ve Japonya Ülke Sohbet Toplantısı” düzenleneceği bildirilmektedir. 04 Kasım 2009 Çarşamba günü saat 13:30’da Ankara Ticaret Odası’nda düzenlenecek olan “Güney Kore ve Japonya Ülke Sohbet Toplantısı”nda belirtilen ülkelerin,
–          Dış ticareti ve mevzuatı, ikili ticarette karşılaşılan önemli olaylar, dış ticaret ile ilgili kurum ve kuruluşlar, bu ülkelerle ilgili ihracatçılarımıza öneri ve tavsiyeler, ilgili ülke bilgilerine nasıl ulaşılacağı, vb. konuların ihracatçılarımıza aktarılacağı ifade edilmektedir.
 
Katılımın ücretsiz olduğu söz konusu toplantıya katılmak isteyen üyelerimizin başvuru için SONGÜL HAVA (Tel: 0312 285 79 50 / 227, E-posta: songul@atonet.org.tr) ile temasa geçerek http://www.igeme.gov.tr/haber.cfm?haberkodu=0900214 adresine kayıt yaptırmaları gerekmektedir.
 
Bilgilerinize sunarız.
 
Saygılarımızla,
Ankara Sanayi Odası