Guangzhou İşadamları Heyeti - Ankara Sanayi Odası

Guangzhou İşadamları Heyeti

    13 Temmuz 2012

Tarihi : 13.07.2012
İşareti: 05/5000-
2307
İrtibat : dim@aso.org.tr 
 
Sayın Üyemiz,
 
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden alınan bir yazıda, Çin Halk Cumhuriyeti’nin Guangzhou şehri Parti Sekreteri Sayın Wan Qinliang başkanlığında,  Guangzhou Dış Ticaret Geliştirme Kurumu ( CCPIT) organizasyonu ile Guangzhou’nun önde gelen 150’ye yakın firma temsilcilerinden oluşan bir heyetin 15-17 Temmuz 2012 tarihlerinde ülkemizi ziyaret edecekleri bildirilmektedir.
 
Bu kapsamda, 17 Temmuz 2012 tarihinde İstanbul Four Seasons Hotel Bosphorus’da saat 15:00’te Guangzhou şehri Parti Sekreteri Sayın Wan Qinliang, Ekonomi Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Sayın Cemalettin Damlacı,  Guangzhou Vali Yardımcısı Chen Rugui, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Kadir Topbaş, İstanbul Çin Halk Cumhuriyeti Başkonsolos Vekili Sayın Tian Kaisheng, Çin ve Türk iş dünyasından önde gelen iş adamlarının da katılımıyla “Turkey-China Economy&Business Day” konulu İş Forumu gerçekleştirileceği ifade edilmektedir. Forum’un ardından, heyete katılan Çinli firma temsilcileri ve Guangzhou Dericiler Odası, Guangzhou Mobilyacılar Derneği, Guangzhou Ticaret Odası, Guangzhou Sanayi ve Ticaret Odaları Federasyonu gibi bir çok kurum ve kuruluşun üst düzey yetkilileriyle görüşme imkanının sağlanacağı belirtilmektedir.
 
Katılımın ücretsiz olduğu organizasyona katılmak isteyen üyelerimizin, www.tim.org.tr adresinde bulunan online başvuru formunu doldurmaları gerekmektedir.Anılan linkte etkinliğin programına ve heyet listesine de ulaşılabilmektedir. Konuyu bilgilerinize sunarız.
 
Saygılarımızla,
Ankara Sanayi Odası