Girişimcinin Seyir Defteri Semineri - Ankara Sanayi Odası

Girişimcinin Seyir Defteri Semineri

    22 Mayıs 2014

Tarih: 22.05.2014                                     
İşareti: 05/5000-1735
 
Sayın Üyemiz,
 
Ankara Kalkınma Ajansı’ndan alınan bi yazıda, Ankara Kalkınma Ajansı ve ODTÜ İşletme Bölümü işbirliğinde, Ankara’nın yenilikçilik ve rekabetçiliğinin artırılması ve yüksek büyüme potansiyelini yakalaması için yeni kurulmuş girişimci şirketlere iş yönetiminin dinamiklerinin anlatılacağı seminerin  27 Mayıs 2014 tarihinde Başkent Öğretmenevi’nde gerçekleştirileceği iletilmektedir.
 
Bahse konu etkinlikte; Kanvas İş Modeli’nin 9 Yapıtaşı, Girişimcinin en etkili silahı: Etkili İletişim! İletişim çeşitleri ve tavsiyeler, Networking nedir, faydalı bir ağ nasıl ölçülebilir ve oluşturulabilir?, Speednetworking, Müşteri Tanımlama, Müşteri Kesitleri, Ürün Konumlandırma ve Farklılaştırma, Pazara Giriş Yöntemleri ve Öncülük Avantajları, Pazarda Kabul Görme, Genç Şirketlerin Vergisel Yükümlülükleri, Yeni TTK, Yeni İşçi Sağlığı Mevzuatı , Elektronik fatura ve tebligat gibi konuların ele alıcağı bildirilmektedir.
 
Bu çerçevede, 60 kişi ile sınırlandırılmış etkinliğe katılmak isyen üyelerimizin http://www.ankaraka.org.tr/form/girisimcinin-seyir-defteri/ web adresinde yer alan başvuru formunu eksiksiz olarak doldurmaları gerekmektedir.
 
 
Bilgilerinize sunarız.
 
Saygılarımızla
Ankara Sanayi Odası
 
Ek: