Fransız-Türk İşbirliği Konferans - Ankara Sanayi Odası

Fransız-Türk İşbirliği Konferans

Tarihi   :  29.09.2009
İşareti    : 5/5000 – 3514
Yanıt      : dim@aso.org.tr 
 

Sayın Üyemiz;

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden gelen bir yazıda, Fransa genelinde 1 Temmuz 2009 – 31 Mart 2010 tarihleri arasında kalan dönemin “Türkiye Mevsimi” olarak kutlanacağı belirtilmektedir. 9 Ekim 2009 tarihinde, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği, TÜSİAD ve Fransız Şirketler Konfederasyonu (MEDEF) tarafından, Sn. Cumhurbaşkanımız Abdullah GÜL ve Fransız Başbakanı Sn. François FİLLON’un iştirakiyle, Paris’te “Fransız-Türk İşbirliği: Avrupa’da ve Dünyada Daha Güçlü Olmak” konulu bir konferansın düzenleneceği bildirilmektedir.

Yazıda devamla, konferansın yeni pazarlarda işbirliği, enerji ve inovasyon konularıyla ilgili paneller içereceği belirtilmektedir. Söz konusu konferansın taslak programı aşağıda sunulmaktadır. Toplantıya iştirak edeceklerin, yol ve konaklama masraflarını şahsen karşılamaları gerektiği ifade edilmektedir.

Bu çerçevede, sözkonusu konferansa katılmak isteyen üyelerimizin, aşağıdaki katılım formunu doldurarak, en geç 2 Ekim 2009 tarihine kadar Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’ne iletmeleri hususunu bilgilerinize sunarız.

Saygılarımızla,

Ankara Sanayi Odası  

Katılım Formu için tıklayınız.

Taslak Program için tıklayınız.