Floransa Yaratıcılık Festivali - Ankara Sanayi Odası

Floransa Yaratıcılık Festivali

Tarihi     : 19.06.2009
İşareti    : 5/5000 – 2345
Yanıt      : dim@aso.org.tr 
 

Sayın Üyemiz, 

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden alınan bir yazıda, Dış Ticaret Müsteşarlığı’ndan alınan bir yazıya atfen, İtalya Cumhurbaşkanlığı’nın himayesinde Toskana Eyaleti tarafından Floransa şehrinde organize edilen ve 15-18 Ekim 2009 tarihlerinde üçüncüsü düzenlenecek olan yaratıcılık festivalinin bu seneki onur konuğunun Türkiye olacağı belirtilmektedir.  Ayrıca festivalde, Türk firmaları için özel bir bölüm ayrıcalığı ve katılımın firmalarımız için önemli bir fırsat oluşturacağı ifade edilmektedir.

İstanbul 2010 Avrupa Kültür Başkenti etkinlikleri sebebiyle, festivalin en göz alıcı bölgesinin İstanbul’a ve bu doğrultuda onur konuğu ülke olan Türkiye’ye ayrılacağı ve tüm organizasyonların bu bölge ile bağlantılı bir biçimde hareket edeceği bildirilmektedir.

Aynı zamanda Türk ve İtalyan firmalar arasında görüşme imkanı sunulacağı ve özel etkinliklerin düzenleneceği ifade edilmektedir.

Teması “düşünceler, yolculuklar ve keşifler” olan ve dört gün sürecek bu organizasyon ile ilgilenen üyelerimizin aşağıda irtibat bilgileri yer alan kişi ile temasa geçmeleri hususunu bilgilerinize sunarız.

Saygılarımızla,

Ankara Sanayi Odası  Daha detaylı bir bilgi için;