FIRST INTERNATIONAL BUSINESS MACRORUEDA DE NEGOClOS – EKVATOR (Makro İşletme Yuvarlak Masa - Ankara Sanayi Odası

FIRST INTERNATIONAL BUSINESS MACRORUEDA DE NEGOClOS – EKVATOR (Makro İşletme Yuvarlak Masa

    25 Nisan 2012

Tarihi : 25.04.2012
İşareti : 05/5000-
1442
 
İrtibat : dim@aso.org.tr 
 
 
Sayın Üyemiz,
 
Türkiye, Ekvador Büyükelçiliği Ticaret Müşavirliği’nden alınan bir yazıda, FIRST INTERNATIONAL BUSINESS MACRORUEDA DE NEGOClOS (Makro İşletme Yuvarlak Masa Toplantısı) organizasyonunun, 12-13 Haziran 2012 tarihleri arasında ​​Guayaquil Ekvator’da yapılacağı bildirilmektedir.   .
 
 
Guayaquil, Ekvator’un gayri safi milli hasılasının %37sini oluşturan ana limanı ve Latin Amerika’nın en önemli 10 limanından birisidir. Ayrıca Ekvator için değil bütün Latin Amerika pazarı için stratejik lojistik bir noktadır.
 
 
Söz konusu toplantı Ekvator Dışişleri ve Ticaret Entegrasyon Bakanlığına bağlı, Yatırım Teşvik ve İhracat Resmi Enstitüsü, HHD EKVADOR tarafından organize edilmektedir.
 
Toplantının amacı, Endüstriyel tarım, balıkçılık, balık yetiştiriciliği, ahşap, çiçekçilik, muz, meyve, eczacılık, kuyumculuk, el işi, plastik ve lastik, kahve, kakao, turizm, metalurji sanayi, otomotiv, tekstil-ayakkabı ve giyim gibi sektörlerde hem üreticileri, hem ihracatçıları, bunun yanı sıra ithalat temsilcilerini aynı yerde toplamaktır. Toplantıda, Türk girişimcilerin Ekvator’un farklı sektörlerinin kilit aktörleri ile doğrudan temas kurmalarını ve iş fırsatlarını tanımlamalarını sağlamak için ikili iş görüşmeleri organize edilecektir.
 
Bu çerçevede anılan toplantıya katılmak isteyen üyelerimizin 2 Mayıs 2012 tarihine kadar ocecuturqia@mmrree.itob.ec adresine onay maili atmaları hususunu bilgilerinize sunarız.
 
Saygılarımızla,
Ankara Sanayi Odası