FİNLANDİYA GÜNÜ - Ankara Sanayi Odası

FİNLANDİYA GÜNÜ

    27 Ekim 2017


İşareti : 05/5000-2884
İrtibat : dim@aso.org.tr
İlgili Kişi: Valerie Mack (valerie.mack@aso.org.tr)
Sayın Üyemiz,
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden alınan bir yazıda, Finlandiya bağımsızlığının 100. yılı vesilesiyle, Team Finland Türkiye tarafından Türkiye Tasarım Haftası kapsamında 09 Kasım 2017 Perşembe günü İstanbul Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda “Finlandiya Günü”nün düzenleneceği belirtilmektedir.

Nokia, Kone, Fiskars gibi dünyaca ünlü firma temsilcilerinin konuşmacı olarak katılacağı söz konusu etkinlik kapsamında, Finlandiya’nın tasarım anlayışının alışılmadık örneklerinin sergileneceği, seminer, panel ve tasarım sohbetlerini içeren bir programın yapılması hedeflenmektedir.

Anılan program çerçevesinde, sağlık hizmetlerinde teknoloji, hizmet tasarımı, biyoenerji, “temiz enerji”, konsept geliştirme, tasarım, bilgi ve iletişim teknolojileri, hava alanı çözümleri, çalışma alanı tasarım, mobilya, aydınlatma, seramik endüstrisi gibi alanlarda faaliyet gösteren ve Türkiye’de nihai müşteri, iş ortağı, tedarikçi, alt yüklenici/ üretici ve yatırımcı arayan Fin şirketler ile ikili görüşmeler gerçekleştirilecektir.

“Finlandiya Günü”ne katılacak olan Fin şirketlerinin tanıtıcı broşürü Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nde web sitesi (www.tobb.org.tr) sağ panelinde “Hizmetler” başlığı altındaki Uluslararası İş İmkanları/Yurt içi Etkinlikler bölümünden temin edilmekte olup, etkinliğe ilişkin güncel programa, katılımcı listesine ve kayıt formuna http://www.finland.org.tr/public/default.aspx?contentid=367947&nodeid=37332&culture=en-US web adresinden ulaşılabilmektedir.

Saygılarımızla
Ankara Sanayi Odası